2737
2734
عنوان

تروخدا کمک کنید 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 33 پست

من میفهمم. خواهر من دوران دبیرستان عاشق معلم ادبیاتش شده بوود چقدررر نامه عاشقانه براش نوشته بود و اون ج میداد. همه رو نگه داشته. الآنم که سی و پنج سالشه باهم تلفنی یا چت صحبت میکنند. در کل بعد از ازدواجش روابطش کمتر و کمتر شد

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=161987023]من میفهمم. خواهر من دوران دبیرستان عاشق معلم ادبیاتش شده بوود چقدررر نامه عاشقانه براش نوشته بود و ا ...[/QUOTE

اها

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)
ن عزیزم ؛ من همجنس گرا نیستم ؛ همجنسگرایی کلا فرق میکنه با شرایط من ؛ همجنس گرایی یعنی شما گرایش جنس ...

خب ببین گلی من تجربه خودمو بهت میگم.بجز مادر و پدر خود ادم(اونم نه باز همه ی موارد) اگه از ی حدی بیشتر بهشون نزدیک بشی و مورد توجه بیش از حد قرار بدی ادمارو, تحقیرت میکنن.یا حوصلشونو سر خواهی برد.و بعد ی مدت دیگه از اینکه حتی بخوان باهات یه سلام علیک معمولیم داشته باشن فرار میکنن.پس بهتره دست پیشو بگیری که پس نیفتی

خب ببین گلی من تجربه خودمو بهت میگم.بجز مادر و پدر خود ادم(اونم نه باز همه ی موارد) اگه از ی حدی بیش ...

اها ممنونم ک بم هشدار دادین 🌹🌹🌹

2738
اره حرف زدم ولی با من مهربونه و داره بیشتر وابستم میکنه 

مشکلت چیه ب عنوان یک دوست یک خواهر باهم در ارتباط باشین من الان دقیق نفهمیدم ایم چیز خواستی نیست . که 

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
مشکلت چیه ب عنوان یک دوست یک خواهر باهم در ارتباط باشین من الان دقیق نفهمیدم ایم چیز خواستی نیست . ک ...

مشکل اینجاست ک دوست داشتن کسی ک نمیتونی ببینیش سخته ؛ دلتنگی سخته ؛ دوری سخته ؛ وابستگی سخته و فراموشیم سخته:)

یه همکلاسی داشتیم بدجور کراش زده بود رو معلممون ولی الان میگه چقدر اسکل بودم😅

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
مشکل اینجاست ک دوست داشتن کسی ک نمیتونی ببینیش سخته ؛ دلتنگی سخته ؛ دوری سخته ؛ وابستگی سخته و فرامو ...

خوب 

😞  

ببین تماس تصویری هست فکر کن خالته یا خواهر بزرگترت ..... چیز سختی نیست 

دوست خوبم . ی مدت  بهش حساس نشو 

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
دعا. کن منم فراموشش کنم 

من با یکی از همکلاسی های دبیرستانم همچین حسی داشتم. قشنگ گریه میکردم وقتی مدرسه تعطیل میشد. به نظرم عزت نفس یا اعتماد بنفست کمه . یا افسردگی پنهان داری. در کل طبیعی نیست اما مطمئن باش یه روز میخندی به این روزات

خوب  😞   ببین تماس تصویری هست فکر کن خالته یا خواهر بزرگترت ..... چیز سختی نیست  ...

اها اخه چجوری بش بگم ؛ تاحالا از چت فراتر نرفتیم اخه😅

2706