2737
2739
عنوان

تروخدا کمک کنید 😔

426 بازدید | 33 پست

سلام.. اولین باری ک اومدم نی نی سایت ؛ ب عنوان اولین تاپیکم؛ این تاپیکو گذاشته بودم ولی خیلی نتیجه های جالبی نداشت و بیشتر توهین بود .و حالا نمیدونم کسی از اون افراد اون روز ؛ الان انلاینه یا ن .. حالا گذشته ها گذشته .. مهم نیست .. من هر راهی رو امتحان کردم و جواب نداده..دیگ خسته شدم .. اومدم دست ب دامنتون بشم و کمکم کنید ؛ خواهش میکنم ازتون ؛ من مفصل براتون میگم از اول ک راهنمایی کنید منو ( راستی اینم بگم ک من بقیه مشکلام بدست همین نی نی سایتای گل حل شده 😘 ؛ امیدوارم این یدونه مشکلمم حل کنید 🌹)

همه چیز از سال هشتم شروع شد و اینکه بیشتر معلمامون عوض شدن و یکی از معلما اسمش خانم شبانپور بود ؛ ایشون معلم ادبیات ما بود ؛ من نسبت ب بقیه معلما هیچ حسی نداشتم کلا یعنی خنثی خنثی ؛ ولی از خانم شبانپور خوشم میومد از همون اول ؛ معلم باحالی بود ؛ مهربون بود و تدریسشم عالی بود ؛ تو این مدت خیلی اتفاقا افتاد ک اگ بخوام بگم خیلی طولانی میشه ؛ ولی مهم ترینش این بود ک وقتی ب خودم اومدم؛  دیدم دلم براش تنگ میشه وقتی نمیبینمش؛ تمام زنگ تفریحا میرفتم بش سر میزدم یا هر فرصت آزاد دیگ ای ک تو مدرسه گیرم میومد ؛ میرفتم بش سر میزدم ؛ با خودم فکر میکردم شاید ی حس زودگذر باشه ولی این طور نبود چون وقتی ی جلسه نمیومد سر کلاسمون ؛ واقعا گریه میکردم از دوریش ؛ و کم کم این وابستگی تبدیل شد ب دلبستگی و فهمیدم ک بدجوری دوسش دارم ؛ گذشت تا سال نهم ک میشد آخرین سال مدرسه من تو مقطع راهنمایی و برای سال بعدش یعنی دهم باید از اون مدرسه فارغ التحصیل میشدم ؛ خیلی ناراحت بودم چون فارغ التحصیلی دقیقا مساوی بود با اینکه دیگ نمیتونستم ببینمش و من دلمو زدم ب دریا و بهش گفتم ک دوسش دارم و بعدش باهام مهربون تر شد ؛ خیلی بهش وابسته شده بودم (هنوزم همینجوره ) و این خودش دل کندن ازشو برام سخت تر میکرد ؛ گذشت تا رسید ب امتحانات خرداد ؛ و من هر شبش ساعتها گریه میکردم چون امتحانات خرداد ؛ آخرین حضور من توی اون مدرسه بود و رسما باید از اونجا میرفتم چون سال آخر بودم اونجا ؛ و با کلی بدبختی تونستم شماره خانمو بگیرم ازش( قبلش بهم نمیداد شمارشو) و من با تمام خاطرات مشترکم با خانم شبانپور ( ی ذره قبل تر گفتم خیلی اتفاقا افتاد ک اگ بخوام بگم خیلی طولانی میشه) از اون مدرسه رفتم و تابستون سال نهم ب سال دهم شد ؛ و از اون روز تا حالا کارم شده گریه از نبودنش ؛ دوریش و دلتنگیش ؛ درسته با هم چت میکنیم ولی ..😔؛ من واقعا دوسش دارم و نتونستم فراموشش کنم ولی میخوام اینکارو بکنم چون وقتی قراره ک دیگ هیچ وقت نبینمش؛ احساسی هم بش نداشته باشم بهتره😔 ؛ میخوام ازتون ک بهم بگید ک چکار کنم ک فراموشش کنم و اینم بگم ک من تا حالا 4 تا روانشناس رفتم ولی فایده نداشته 

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ینی چی؟همجنس گرایی ینی؟(ببخشید رک گفتم)

ن عزیزم ؛ من همجنس گرا نیستم ؛ همجنسگرایی کلا فرق میکنه با شرایط من ؛ همجنس گرایی یعنی شما گرایش جنسی ب طرف مقابل داشته باشی و دلت بخواد ک باش رابطه جنسی برقرار کنی ولی من همچین چیزی رو انجام ندادم و نمیدم ؛ من فقط خیلی دوسش دارم همین 

زن ( ولی لطفا فکر نکنی ک همجنسگراما 😐؛ همجنس گرایی کلا فرق میکنه با شرایط من ) 

با خودش حرف زدی  درمورد این وضعیتت

ن بابا میخوام راهنمای  کنم 

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
پیام دادن به این خانم خیلی کم کن  ماهی یکبار دو ماه یکبار همینطوری ماه به ماه کم کن تا برسه سا ...

اها ممنون از راهنماییت 😘

اول فک‌کردم پسری تو... باهاش رابطه نداشته باش یمدت دیگ عادی میشه‌من مث تو زیاد دیدم ک الان‌بهشون‌می ...

دعا. کن منم فراموشش کنم 

2706