2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من شبیه کاربر سارینا هس که هی عکسشو میذاره میگه من زشتم    کچلمون کرده دیگه همه رو شک ...

کاش تگش کنی اینجا رو ببینه بلکه دست از سر کچل ما برداره

ابروهاشو برداشته چقدر خوشگل شده باز میگه پیر شدم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چشماش خوشگله اجزای صورتشو نمیگم

در کل خوشگل

کلا زیبایی بحث نسبی هست

ولی خب لباش که ژل زده قبلا که دنبالش میکردم گفته بود

چشماش هم مژه ها رو کاشته چون کاشت مژه خیلی تاثیر داره در زیبایی چشم چندین برابر میکنه زیبایی رو

پوستش خوبه ولی معلومه حساسه به علت آرایش های زیادی که میکنن خواه و ناخواه به پوست آسیب جدی میزنن

عکس هم همیشه درست نیست

اینا رو گفتم که بگم حسرت زیبایی شون رو نخورید زیبا هستند ولی زیبایی نسبی هست و تو این سن چون سن کمی داره بیش از حد از مواد آرایشی استفاده میکنه

کلا آدم باید خودشو دوست داشته باشه

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
2738
کاش تگش کنی اینجا رو ببینه بلکه دست از سر کچل ما برداره ابروهاشو برداشته چقدر خوشگل شده باز میگه پی ...

وای سارینا رو که نگید

نمیدونم چرا قبول نمیکنند که خوشگل هستند

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
وای سارینا رو که نگید نمیدونم چرا قبول نمیکنند که خوشگل هستند

هدفش فقط یه چیزه: حررررررررص دادن

خدای پشتکاره واقعا، در حرف گوش نکردن  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
هدفش فقط یه چیزه: حررررررررص دادن خدای پشتکاره واقعا، در حرف گوش نکردن    

موافقم😂😂😂😂😂😂

دقیقا بازیگر مورد علاقه منه سریال جدیدشو دیدی

نه 

من کلن سریالی ازش ندیدم تو اینستا دیدمش

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2706