2733
2734
عنوان

کرونا 😯😢

204 بازدید | 20 پست

بچه ها تقریبا ۱ماه میشه ..اوایل سرماخوردگی وعطسه وابریزش بینی داشتم بانفس تنگی مثلا ماسک میزدم 

نفسم انگار بالا نمی اومد ازپله که میرفتم بالا هم همین طور ..رفتم دکتر ازمایش ازخون گرفت برای کرونا .ولی شکرخدا منفی بود عطسه وابریزش تموم شد..ولی تنگی نفس ادامه داره 

حالا حرف من اینه بدن درد وپادرد وکمردرد دیوونه ام کرد یه پیاده روی کردم نتونستم

راه برم .الانم انگار سرفه هام بیشترشد البته تک وتوک اوایل خلط بود ولی الان نیست .نفسمم صدا میده بدنم ضعیفه غذا زیاد این روزا نمیخورم چون صفرام رسوب داشت .چربی نباید میخوردم ..بچه ها یعنی علائم چیه ؟؟استرس گرفتم کل شکمم درد میکنه 😔😔😔😤😤😼🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازمایش خون خطاش زیاده

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

ی دکتر بهتر برو من شنیدم اگ اوایل کرونا باشه ازمایش منفی میشه بدنت تقویت کن مایعات خیلی زیاد سبزیجات میوه پروت ئین و ویتامین سی مثلا سینه مرغ یا گوشت کبابی سرخ نکن شکرم نخور

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

کرونا داری برو سی تی اسکن ریه بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
کرونا داری برو سی تی اسکن ریه بده

مشخص میشه اینجوری؟اخه شوهرم میگه برا تشخیص کرونا لوله میکنن داخل بینی

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
وای نگو 😔😔 بیمارستانا هم اصلا ایمن  نیست ..سی تی ریه چطوریه؟

عزیزم شما که مریضی هستید این که بمونید خونه اکسیژن خونت بیاد پایین و وضعت وخیم شه نا امن است 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
مگه آزمایش خون برا کرونا جواب میده؟ 

من وخواهرم دادیم اخه دکتر نوشت سی تی هم نوشت چون قیمتش بالا بود همون خون وگفت بریم .واسه هردومون منفی بود ..ولی بدن دردم شروع شده ۱هفته میشه .پیش متخصص رفتم گفت عضلاتت ضعیف شده ..

عزیزم شما که مریضی هستید این که بمونید خونه اکسیژن خونت بیاد پایین و وضعت وخیم شه نا امن است 

تب ندارم پاهام سرده سرم کنی گرمه زیاد نیست ضعفم دارم ..یعنی کروناست ۱ماه میشه سرفه کم وبیش باهامه .. سی تی ریه چطوریه میشه بگی؟؟

2706