2733
2734

تو تاپیک قبلیم یکی از کارهای مادرشوهرم رو گفتم 

وقتی من زائو بودم  رفتار بدی باهام کرد و از اون موقع زندگی من و شوهرم خیلی سرد شده 

پشت سر من بدگویی میکنه من رابطه م با فامیل همسرم خوب بود ولی الان از تصور اینکه ببینمشون در حالیکه اینهمه حرف پشت سرم زده شده حالم بد میشه 

من و همسرم خیلی احترام و محبوبیت داشتیم ولی الان کسی سراغ ما رو نمیگیره حتی مادرم فوت شد تسلیت نگفتن 

نمیخوام رابطه همسرم با خانواده ش قطع بشه ولی تصمیم گرفتم تا ازم معذرت خواهی نکردن نرم و نذارم بچه مو هم ببینن 

توخواب ببینی

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عمرا معذرت خواهی نمیکنه ، چند وقت پیش یکی تاپیک زد یکسال و خورده ایه قطعه رابطه ست  با اصرار برادرشوهر اش و خواهرشوهراش رفتن خونه مادرشوهر آشتی ، زنه هم هرچی از دهنش دراومده بعد نیم ساعت بارشون کرده و گفته حق ندارین دیگه بیاید اینجا

2706