2737
2734
عنوان

شیر خشک به دو قلو ها ی لحظه بیاید

1099 بازدید | 16 پست

من شیر خودمم میدم اما نمیشه همش هر دوتاشونو تغذیه کنم مجبورم شیر خشکم بدم 

ینی هم شیر خودم هم شیر خشک 

اخه بچهام با شیر خشک خابشون میبره و شکمشون پر میشه الان پنجاه روزشونه کسی تجربه ای داره ک دو قلو داسته باشه هم شیر خودشو بده هم شیر خشک؟

در ضمن من ازین شیر خشکای یارانه ای از بهداشت میدن گرفتم 

خالم دوقلو داره فقط شیر خشک میده 

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ه مال بهداشت میفته حتما ادامه بده به این حرفا گوش نده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

من بچم از اول شير خشكي كردمش نهايت چن روزي دادم شير خشك بهداشت چيه نشنيدم تا حالا 

من اوايل اپتاميل دادم بعدا سوپر اميل

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
برعکس من شنیدم ماله بهداشت خیلی خوبه شیرخشکاش خوبه،همینجا چند نفر تعریف کردند

منم ب دو قلو هام شیر خشک یارانه ای میدادم. خوب بود. بیرونی ها ک خیلی گرونه

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
2706