2726

من خودم ببخشید رفتم دستشویی اب قطع شد 😥😥روستا هم بود همین یدونه دسشویی گیر کردم خدااا فرار کردم🤪🤪🤪🤪که بیوفته گردن نفر بعذی😕

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

یبارم چیزی سرم نبود یهو پسر خالم وارد شد موندم چکار کنم یه بالشت نازک نرم بود رو سرم نگه داشتم😐

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤣🤣🤣خخخخ تو خیلی باحالی 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

مهمونی بود شلوغ بود چندسال پیش البته مادر بزرگ شوهرم پاشد بره دستشویی ازاونجا تاجلودر داشت بلبلی میزد 😂😂😂منو میگی نه میتونستم بخندم نه میتونستم نخندم اصن انقد فشار اومد بهم کم مونده بود خودمم...اره😂😂😂

تو دستشویی بودم در روم قفل شد یه ساعت تو دستشویی بودم 😐

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد 😂  تو روستا هم بودیم دقیقا

🤣😭🤣😭🤣😭🤣😭

داشتم کنار جاده ک ون بچمو میشستم 🤐🤐🤐🤐ی

یه دشت صااااااف بود ته چند کیلومتر بعدشم شهری روستایی نبود پسر منم که قربونش برم موقع شکار عنش میگیره😑😑😑شانس اوردیم یه بطری اب و یم صابون داشتیم تو ماشین😑

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

تو نت خوندع بودم اب عسل خعلی خوبع صبحا بخوری....منم اومدم صبح اب عسل خوردم بعدش رفتم مدرسع..برا دوستم تعریف کردم اب عسل خوردم صب میگن خعلی خوبع....تو حیاط زد تو سرش بلند گریع میکرد گف نگااار دایی بابام چن سال پیش اب عسل خوردع  مردع/

منم رفتم جلو دفتر دراز کشیدم گریع میکردم بلنددد....بعد ی ساعت گریع زاری گفتم حلالم کنین ب خانوادم زنگ بزنین بگین نگار دارع میمیرع....غوغا کردم غوغااااا....گفتن چیشدع؟گفتم اب عسل خوردم/

انقد خندیدن ک معدشون پیدا بود/

خلاصع فرداش دوستم از باباش پرسید فلان فامیلت اینجور مردع؟گفتع بود نع بخاطر ی چی دگ مردع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
مهمونی بود شلوغ بود چندسال پیش البته مادر بزرگ شوهرم پاشد بره دستشویی ازاونجا تاجلودر داشت بلبلی میز ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣اقا تاپیک نترکونید

من ببخشيد ي بار حواسم نبود جلو بابا بزرگم ببخشيد بوق زدم😖😰🤣

ایراد نداره بابا 

من مادربزرگم زرت و زورت بوق میزنه😂

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706