2737
2734

هفته ای یکبار جاهای مختلف

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گاهی اوقات چند بار در هفته، گاهی اوقات ماهی یه بار بستگی داره معمولا تو ماشین دور دور تو شهر یا خار ...

به نظرتون چند وقت یه بار دیدن هم لازمه؟واینکه برای خارج شهر و سوار شدن به ماشین اعتماد میکردید؟

هنوز دوستید؟

نه ازدواج کردیم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
به نظرتون چند وقت یه بار دیدن هم لازمه؟واینکه برای خارج شهر و سوار شدن به ماشین اعتماد میکردید؟

خب طبیعتا بخاطر وابستگی و علاقه آدم دوست داره بیشتر کنارش باشه، ولی بستگی به کار و شرایط داره. الان ما بخاطر شرایط کاری و کرونا کمتر همو میبینیم ولی هفته ای یه بار مناسبه

در مورد خارج از شهر رفتن هم باید بگم که زود بهش اعتماد نکردم بالاخره بعد از یه مدت شناخت و اعتماد شکل میگیره و طرفت رو میشناسی

2738

من شوهرم مربی رانندگیم بود همونجا توی یه نگاه دلم پرکشید براش هرروز میدیمش تا اینکه آخرای تعلیمی بود یه روز بعداز اینکه پیادمون کرد پیامم دادو گفت عاشقمه منم براش کلاس نزاشتم دیگه.بعداز اون روز ۳،۴جلسه دیگم تعلیمی رفتیم خواهدم پشت فرمون بود پیامم داد دستتو بده ازت آرامش بگیرم منم دست بچه خواهرمو از پشت صندلی گذاشتم توی دستش😁😁😁😁بعداز یه ماهم اومد خواستگاریم و ازدواج کردیم و صاف رفتیم سر خونه زندگیمون.توی فاصله تعلیمی تا ازدواجمون چند باری دیدمش توی ماشین دور میزدیم و حرف میزدیم

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  
هشت ماه تموم پیچوندمش دیشبم بهونه درست کردم بعدم دعوا و کات😂😂از بیرون رفتن با جنس مذکر بیزارم

منم از بیرون رفتن بیزارم یه بار فقط تو کوچه همو دیدیم

چه خوب بوده😂

من کلا توی هرچیزیرعجولم چیزی بخوام باید به دستش بیارم تا به دست نیارمم خواب و خوراک ندارم.خداردشکر ازدواجمونم زود جور شدوگرنه می مردم

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  
2706