2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من 1000تا میفرستم

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

‍   @سینوس    

@سواره    

@آناعشق    

شرمنده صدا زدم ،اگر میتونید ب دوستمون کمک کنید تا نذر صلواتش تموم بشه 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

@دخترشیطون2    

@همسر،یک،طلبه    

@گلزعفرونی    

@اعتصامی    

@گلابتون    

شرمنده صدا زدم اگر میتونید ب دوستمون کمک کنید تا نذرش ادا بشه 

@پیشی_ملوس2    

@بانوی_بی_نشان    ‍

@الناخانوووووم    

شرمنده اگر میتونید ب دوستمون کمک کنید ختمش تموم بشه 

سلام منم 100تا صلوات میفرستم...

عزیزم شرمنده اگر دوستات شرکت میکنن صدا بزن ثواب داره 

@بانوی_اعظم    

@آینده2026119‍ 

@برنده    

@کاپ_کیک_عصبانی    

شرمنده اگر میتونید ب دوستمون کمک کنید ختم صلواتش تموم بشه 

@sar_be_hava    

@sayeh6859    

@omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا    

@gh73‍ 

@Mahsaaaa72‍ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

@آناعشق    

@تیناز71‍ 

@مائده6525221    

@فرانک20‍ 

@سینوس‍ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
@آناعشق     @تیناز71 ‍  @مائده6525221     @فرانک20 ‍  ...

منم ۱۰۰ تا صلوات میفرستم عزیزم ، ممنونم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706