2733
2734
عنوان

شوهرم کلی کتکم زد سرم داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 2683 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از چیه طلاق میترسی چرا میزاری دست روت بلند کنه چرا برای خودت ارزش قاعل نیستی پدرشو در بیار عوض ...

من هیچی مهریه ندارم 

خیلی خسیسه 

شوهرم هتل داره و زمین چند میلیاردی داره خونه بزرگ تو آلمان داره ولی ما تو خونمون وسایل پذیرایی برای مهمون نداریم مبل نداریم 😞

دیده را نادیده کن نادیده را هرگز مگو
2728
تو که کتک میخوری لااقل حقت رو ازش بگیر داد و بیداد کن بشکن و داغون کن به خدا بعد یه مدت آدم میشه چنا ...

اره راست میگی هرچی بیشتر کوتاه میام باهم بدتر میشه 

چند وقته دیگ حوصله بحث و جدل باهش نداشتم باهم بدتر شده 

خودتون توی تاپیک های قبلی که رفتم نگاه کردم دیدم نوشتین پنج ساله ازدواج کردم .خودم ۳۲ و شوهرم ۵۷&nbs ...

اهان از رو اونا میشه فهمید نمیدونستم چون من تازه واردم

2738
یعنی بگم میکشی سه سوت طرفو ؟

یه نفر گفت کانال مشاوره معرفی میکنم فک کردم شمایی ...گفتم به من.معرفی کن

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂

شوهر منو میز چون خیلی بهش گیر داده بودم گفت می‌خوام برم سفر گفتم بدون من نمیری شروع کرد منو به کتک زدن من فقط گریه میکردم خیلی عصبی شدم ازش اونکه کتک کاری هاش تموم شد نشست فقط نگام کرد منم نشستم با دو دستم موهامو کشیدم فقط جیغ می‌کشیدم سرم و زدم به دیوار  دستامو با ناخن هام  خط خطی کردم بعد بغلم کرد گفت باشه باشه دیگه کتکم  نمی‌زد  چهار روز باهاش حرف نمی زدم  بی محلی میکردم  هزار بار ازم معذرت خواست الان از اون موضوع ۶ ماه میگذره تا حالا دستشو بلند نکرده برام ؛؛؛؛؛ تو فقط یک هفته بی محلی کن نمیگم مثلا غذا درست نکنی براش هر چی بگه گوش نکنی فقط باهاش حرف نزن  یک هفته همینجوری باش بعد دیدی تاثیر نداشت باهاش حرف بزن بگو دوسم نداری ولم کن برو خوشبخت بشی  انشاالله فقط می‌خوام خوش حال باشی چون دیگه طاقت ندارم ناراحت باشی چیزهای عاشقانه بگو 

خیلی خیلی ناراحت شدم واست😐بمیرم،ولی ب حرفم گوش کن تجربه بهم ثابت کرده هرچی ب مرد علاقتو نشون بدی پرروتر میشه ،اعتماد ب نفستو ببر بالا،اول دوم سوم خودتو دوست داشته باش،بعد میبینی همون شوهرت دنبالت چجوری میدوه،وقتی بدونن خیلی عاشقی و نمیتونی بری پررو میشن،البته من خودم اینقداعتماد ب نفسم بالا بود نتیجه برعکس داد ،مفصله،سعی کن متعادل باشی عزیزه دلم،دختر گرانبها پستاش خیلی جالب بودن کاش زودتر میخوندم،

2706