2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااجازه ی اسی

همه ی خوشگلاو خوش سلیقه ها که شیک پوشیدن براشون مهمه بیاین😍😍😍😍

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2731

هنوز اطلاعاتش ثبت نشده

صبر كن فردا بزن

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2738

من از دیجی کالا سفارش دادم تا روزی که نوشته بود تحویل میدن هی چک میکردم همچنان میگفت اطلاعاتی از مرسوله در دسترس نیست منم با خیال اینکه هنوز تحویل اداره پست ندادن گفتم چند روز دیگه میرسه 

اما همون روز که گفته بودن رسید بستم 

{ خانم هستم }
نمی‌دونم والا منم چند وقت پیش روغن سفارش دادم هی اینو میزد فهمیدم که خرابه

خوب شد گفتی پس چن روز صبر کنم اگه نشد مستقیم برم ازپست بگیرم ممنون که گفتی نمیدونستم واقعا 

خدایا داده ونداده ات راشکر
خوب شد گفتی پس چن روز صبر کنم اگه نشد مستقیم برم ازپست بگیرم ممنون که گفتی نمیدونستم واقعا 

نه عزیزم لازم نیست بری بگیری میارن برات فقط سایت خرابه اطلاعات بسته رو نمیده بهت⁦❤️⁩