2726
عنوان

حلقه ازدواجمو گم کردمممم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 108 پست

احتمال زیاد تو خواب دراومده محل خابتو تخت یا تشک داخل ملحفه ها را خوب بگرد

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال زیاد تو خواب دراومده محل خابتو تخت یا تشک داخل ملحفه ها را خوب بگرد

اونارم اتفاقا الان رفتم گشتم نبود

آخه مساله اینجاس اصلااا گشاد نبود دستم که بگم افتاده 

تا دیر نشده دستتو بکن تو چاه دختر خالم حلقش میدفته ولی خوب این همون لحظع میوفتا میفهمه دست میونه درش ...

سیم انداختم توی چاه دستشویی چیزی نبود... احتمالا اگر هم افتاده بشه رفته تو فاضلاب!   

2728
اصلا نشونه خوبی نیست گم کردن یهویی حلقه ،😟یه فیلمم ساختن براش من یادم نمیاد اسمش 

اصلا خیلی یهویی شد!!! هنوز توی شوکم که چی سرش اومد... باز با چشمم میدیدم افتاده دستشوویی میگفتم خب دیگه افتاد تو چاه!

اصلا نشونه خوبی نیست گم کردن یهویی حلقه ،😟یه فیلمم ساختن براش من یادم نمیاد اسمش 

عجبا!

چرا بیخود ته دلشو خالی می کنید؟

چون شما به خرافات اعتقاد دارید دلیل نمیشه بقیه هم داشته باشن!

گروه سبز💚 وزن اولیه ۵۳.۵ 💚 وزن هدف ۵۲ 💚 

منم دوستم حلقه ازدواجش گم شد البته رفته بود بیرون از کیفش افتاده،نزدیک 6 میلیون بود، بنده خدا ایقد گریه کرد🥺

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2706