2733
2734
عنوان

حلقه ازدواجمو گم کردمممم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صلوات بفرست پیدا میشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

ای حلقه پیدا شو ....آشوب است در دل صاحب تو

ای چشم ها بینا شو.....ای ذهنم دریا شو....غوغا شو

بارانی هست قلبم بی تو..‌..ای حلقه گرانی...تاابد میماند

دردلم بی تو پشیمانی...شوهرم میآید میکند غوغا از گرانی

توبامن چه کردی...مرا دیوانه کردی...میدانی یاکه نمیدانی

2738
جن ها شب بردنش عروسی  نگران نباش برش میگردونن

😂

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

زیر تخت یا فرش رو نگاه کن 

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
نه باب مگه میشه حلقه خرید !     فقط امیدوارم نیفتاده باشه تو چاه...

تا دیر نشده دستتو بکن تو چاه دختر خالم حلقش میدفته ولی خوب این همون لحظع میوفتا میفهمه دست میونه درش میاره

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
اصلا نشونه خوبی نیست گم کردن یهویی حلقه ،😟یه فیلمم ساختن براش من یادم نمیاد اسمش 

خب چیکار کنه خوب نیس جز اینکه دلشو خالی کنی کمکی نکردی

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2706