2737
2734
عنوان

بابام ماسک نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز بابای منم نمیز میگفت کرونااصلا نیست تا ی روز از سرکار میاد میبینه ی بچه 6ماه بخاطر کرونا مرده الان دائم هی به من میگه بیرون نرو ماسک بزن 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
ب خاطر شماهاست ک انقدر امار وحشتناکه وقتی بگیری متوجه میشی ک تو خونه هم باید بزنی ب خاطر اطرافیان

خب دولت حقوقمو‌بده بگه بشین‌تو‌خونت‌تا کرونا بیشتر نشه😁

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2728
حالا ما باید با شیلد بریم بیرون +دوتا ماسک😂

این روزا ماسک وجه تمایز باشعور و بیشعوره عزیزم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خب عامل کرونا مشخص شد همین باباهان😐 من حس میکنم مغرور

متاسفانه آمار ها رو نگاه کنی درصد مرگ و میر اقایون خیلی بیشتر حتی تو خود چین  واسه این که کلا کمتر جدی میگیرن کرونا رو 

زندگی‌با دل و جرات و دیوانکی‌لذت بخشه زندکی‌روتین که حال نمیده بعدشم کرونا هرچی باشع دولت ۱۰ برابر ...

ولی همسر من کادر درمانه 

واقعا مرگ و میر تو بیمارستانشون بالاست تخت ندارن سلف و نمازخونرو تخت گذاشتن مریض میخوابه

2738
استارتر عزیز بابای منم نمیز میگفت کرونااصلا نیست تا ی روز از سرکار میاد میبینه ی بچه 6ماه بخاطر کرون ...

کلی از فامیلامون گرفتن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من شوهرم رعایت نمیکنه حالا مریض سده نمیدونم کرونا است یا چیز دیگه تست داده جوابش نیومده .تو خونه بدون ماسک میگرده.مو وبچه ام ازش گرفتیم

در این حده شعورش

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
خودش بخواد میزنه وگرنه کاریش نداشته باش 

اخه مگه اینم بحث حجابه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
زندگی‌با دل و جرات و دیوانکی‌لذت بخشه زندکی‌روتین که حال نمیده بعدشم کرونا هرچی باشع دولت ۱۰ برابر ...

سازمان نظام  پزشکی گفته امار۴ برابر چیزیه که دولت میگه ینی روز ۸۰۰ نفر. شما  میخوای دیوانگی کنی بکن عززیزم ولی عزیزای ما که پزشکن و تو بیماستان لزومی نداره واسه دیوانگی شما این همه در خطر باشن

میدونم‌فخش میدن بدار بدن ادما عاشق دروغن اگه میخای عاشقت شن بهشون دروغ بگو ولی من‌نمیگم

چرا نمیزنی ماسک عزیزم؟دلیل خاصی داره؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
ایول بابات😂😂 بیخی بابا من یبارم نزدم‌شاغلم‌هستم

من‌از آقایون تعجب نمیکنم، ولی این بی فرهنگی از یه خانم برام عجیبه،حداقل بی فرهنگی تو جار نزن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706