2726
دوست من دوتا ساندویچ هایدا میخوره نصفه منم میخوره ۲تام نوشابه میخوره  ۴۴ کیلو 😑😑 منم نصف سا ...

هعیی روزگارلنتی ببین منم همینامیگم میگم نمیشه که تااخرعمرمون کم بخوریم بقیه هرچی میخان میخورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنی چنتابخورم؟

نمیدونم شنیدم فقط 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
هعیی روزگارلنتی ببین منم همینامیگم میگم نمیشه که تااخرعمرمون کم بخوریم بقیه هرچی میخان میخورن

خیلی  بده... اصلا با یه حسرتی نگاهش میکنم من 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2728
اتفاقا میخورم، قهوه چربی سوزی بالایی داره، خصوصا با شکلات تلخ

چه موقع در روز میخوری؟ و چقدر؟ چجوری درست کردنشم بگو بی زحمت...

من از طعم قهوه بدم میاد کاش ب جاش شیرکاکائو میشد بخوریم لاغر شیم 🤪

۴۰ کیلویی😑متفورمین بخور روزی سه تا.من سه ساله دارم میخورم هرچقدر دلم میخواد شیرینیجات میخورم و چاق ...

من تنبلی دارم در حال حاضر دکتر بهم متفورمین داده بعد ناهار و شام یکی میخورم،واقن لاغر میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

چه موقع در روز میخوری؟ و چقدر؟ چجوری درست کردنشم بگو بی زحمت... من از طعم قهوه بدم میاد کاش ب جا ...

یه فنجان ساعت ۱٠ صبح یه فنجان ساعت 3 عصر، با شکلات تلخ بخوری اصلا مزشو متوجه نمیشی، هر یه فنجان یه قاشق چایخوری قهوه بریز، باور کن ادامه بدی جواب میگیری 

مطمئنی یعنی همه چیامیخوری حتی پفک وبستنی واینانون وبرنجت چقدره فقط باقهوه خالی لاغریی؟

بله من همه چی میخورم،برنج نه زیاد، چون کلا برنجی نیستم. اما در کنارش 2 ماهه قهوه رو مکرر میخورم، هر که میبینم میگه خیلی عالی شدی، من 73 کیلو بودم، الان 67 هستم، میخوام تا 60 بیام و دیگه ثابت بمونم، 

منم خیلی شنیدم ولی نمیدونم چجوری مصرف کنم ..قبل غذا باید بخوریم یا بعد غذا 

بعد غذا میخورم من

خدایا دخترمو از شر رفلاکس و آلرژی نجات بده.برای محقق شدن آرزوم یدونه صلوات بفرستید😍
2706