2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوستان سلام به نظرتون طلا برای پس انداز چی بخرم؟ یعنی پارسیان بخرم، طلا آب شده بخرم؟ چی بخرم بیشتر سود کنم؟ 

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
دوستان سلام به نظرتون طلا برای پس انداز چی بخرم؟ یعنی پارسیان بخرم، طلا آب شده بخرم؟ چی بخرم بیشتر س ...

طلای دست دوم یا طلای شکسته و کهنه ، بدون اجرت و مالیات باشه

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
به نظرت پایین تر میاد ؟

سلام

دعوتید ب تاپیک 

نام کاربری تون تگ نشد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12148799/بیایین-کارهایی-که-برا-امام-زمان-انجام-میدین-یا-اگر-ایده-ای-دارین-برام-بگینحتی-اگ?postId=312417638

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)