2737
2734
عنوان

مردان و زنان زیبا

1206 بازدید | 24 پست

دقت کردین بیشتر مردای خوشتیپ ،زن زیبایی ندارند

و زن های خیلی زیبا مرد خوش قیافه ای ندارن

به نظر من دست خودشون نبوده

این در مورد بازیگرا هم دیده میشه

مثل.. پژمان بازغی و همسرش

امین حیایی.و....یا لاله اسکندری .نیوشا ضیغمی

تعداد رای : 23
نظرسنجی
انتخاب خودشون نبوده یا سرنوشت
7
30%
پول و سایر ملاک ها
8
34%
عشق و دوستداشتن
8
34%
ازدواج تحمیلی یا رفع تکلیف
0
0%
میمیرم برای عشق ولی کو عشقم

دلیل خاصی نداره

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

مخالفم😐

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد دیدن مستندای امین فردین بازیگرا تو ذهنم یه شکل دیگه شدن ازدواجاشون از دم...

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2738
پس  عکس های بدون آرایشش رو برو ببین جذابیتی دیده نخواهد شد

اگر بنا ب عکس بدون ارایش باشه الان خوده شمام بدون ارایش زیبایی نداری حتی من بیشتر بازیگرا هم اگر دنبال عکسای بدون ارایش باشی خوب نیستن حتی همون نیوشا ضیغمی ک نام بردید

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
شوهر نیوشا خوشگل وپولداره کجاش مشکل داره 

اگه تو بازیگرا بخوای بگی یکی این نیوشاست بهم میان حالا به ظاهر که چندسالم هست خوشبختن خداروشکر یکی شیل خداد هست البته من جوانترا و خوشگلا گفتم 

❤❤❤❤
2706