2726

ما قبل کرونا برای تیر ماه تالار رزرو کرده بودیم و کلی برنامه ی دیگه که کرونا اومد و مراسم کنسل شد خواستیم بریم سر خونه زندگیمون که پدر شوهرم فوت شد و فعلا دست نگه داشتیم ولی عید میخوایم با یه مهمونی خواهر برادری بریم خونمون ولی لباس عروس میپوشم آرایشگاه و آتلیه میرم خونه رو شیک گل آرایی میکنیم که عکسامون قشنگ بشه یه کیکم سفارش بدیم خوبه ؟؟؟

ولی خوب خیلی دوست داشتم که مراسم داشته باشم جشن عقدم نداشتم حالا به نظرتون اگه سال بعدش کرونا رفت تو تالاری که قرار بود عروسی بگیریم  جشن سالگرد ازدواج بگیریم بد میشه؟؟؟؟ 

چون فکر نمیکنم با صبر کردنمون حالا حالا ها کرونا بره😔

شما اگه ایده ای برای این مهمونی ساده به ذهنتون میرسه بهم بگید که استفاده کنم  😊 کلا همه باهم شاید ۱۰، ۱۵ نفر بشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کار خوبی میکنی لباس بگیر آرایشگاه و آتلیه برو  بعد یه مهمونی کم جمعیت بگیر عالیه تا سال بعدم خدا بزرگه اگه هوا خوب باشه یه مهمونی تو باغ بگیر

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

گیفت بده

میتونی سفره عقد بندازی با شمع ارایی و گل ارایی

عکس وکلیپت هم میتونی واسه خودتون پخش کنید چه اشکالی داره دورهمی ببینید و خوش بگذرونید

تابلو یاد بود درست کن 

کیک هم اگه دوست داری بگیر البته ازجای مطمئن که الوده به ویروس کرونا نباشن

عکس وفیلم روز عروسی هم داشته باشه یا عکس و کلیپ یا هرسه تاش

یه رقص تانگو تمرین کن با شوهرت و یه تانگو برقصید

هرکاری که توسالن میخواستی انجام بدی رو توخونه بااین تعداد مهمون کم هم میتونی انجام ردی و لذت ببری و خاطره خوشی بسازی.

حتی میتونی استیج و نورپردازی و جایگاه و اینا کرایه کنی 

میز شام سلف سرویس بچینی با ژله و دسر و ...

درسته مهمونات کمن ولی اینا واسه دل خودته که تو دلت نمونه من خودم شخصل تعداد مهمونام برام مهم نیست هرچی کمتروخودمونی بهتر ولی اینچیزا ک گفتم برام مهمه

البته بودجه هم مهمه

گیفت بده میتونی سفره عقد بندازی با شمع ارایی و گل ارایی عکس وکلیپت هم میتونی واسه خودتون پخش کنید ...

همشون عالی بود عزیزم ممنونم حتما انجام میدم 🤩 آره خودم تو فکر جایگاه بودم یا عکس اسپرتامونم بذاریم 

تو خونه تانگو بد نمیشه؟؟؟ آخه اون حس سالن نداره 

همشون عالی بود عزیزم ممنونم حتما انجام میدم 🤩 آره خودم تو فکر جایگاه بودم یا عکس اسپرتامونم بذاریم& ...

نه عزیزم اصلا بد نمیشه خیلیم موندگار میشه توخونه یه صفا وصمیمیتی داره که بعدا خودت متوجه میشی. من دیدم رقص های دونفره که توخونه بوده خیلیم شیک شد

عکسای اسپرت هم میتونی یه کوشه از خونتون بذاری تزیین کنی یا مثلا تو سایزهای کوچیک و متوسط چاپ کنی و باگیره های نورانی روی یه دیوار اویز کنی

بستگی به فضای خونه و میزان بودجه خیلی کارا میتونی انجام بدی .حتی میتونی ورودی درست کنی. دستگاه دیجی یا باند کرایه کنی

نه عزیزم اصلا بد نمیشه خیلیم موندگار میشه توخونه یه صفا وصمیمیتی داره که بعدا خودت متوجه میشی. من دی ...

ممنونم گلم  حتما انجام میدم ☺😍😊 منم برام تعداد مهمون مهم نیست و میدونم همین چند نفری که هستن اصلی ترین آدمای زندگیمونن و بهمون خوش میگذره بقیه فقط میخواستن بیان تو سالن یا تیکه بندازن یا پشت سرمون حرف بزنن و کلی هم بخاطرشون هزینه کنیم 

فقط دلم میخواد تو خونه حسابی کارای جذاب کنیم که برامون ماندگار بشه 😊

ممنونم گلم  حتما انجام میدم ☺😍😊 منم برام تعداد مهمون مهم نیست و میدونم همین چند نفری که هستن ...

خواهش میکنم عزیزم. اگه ازنظر هزینه برات مشکلی نیست میتونی عینک ،لیوان ،تل و... هرکدوم که دوست داری بلک لایت بگیری به تعداد مهموناتون و اخرشب همتون بزنید و بانورپردازی و چراعهای خاموش و یه اهنگ خوب

میز شامپاین بذار لازم نیست بزرگ باشه میتونه کوچیک باشه

ورودیتون رو برحسب ورودی خونه میتونی با تاج گل و شمع های وارمر و استوانه ای و گل های طبیعی یا گلبرگ تزیین کنی 

اگه مهموناتون بچه دارن دوتاشون رو واسه ساقدوش موقع ورودتون انتخاب کن بالباس عروس (و اگه بخوای گل بریزن رو سرتون)

یه اتاق رو اگه میتونی خالی کنی و کامل با گل و شمع و ریسه های نورانی تزیین کن و یه میزشام بچین واسه خودت وهمسرت،یا حتی یه گوشه از خونتون

خواهش میکنم عزیزم. اگه ازنظر هزینه برات مشکلی نیست میتونی عینک ،لیوان ،تل و... هرکدوم که دوست داری ب ...

خیلی عالیه مخصوصا اتاق برای شام حتما همین کار میکنم 

2706