2737
2734
عنوان

شوهرم مادرشو میبینه شیر میشه😑😑😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 115 پست

جو گرفتتش

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=161965497]خب تو هم خنده خنده براش انجام بده نه با عصبانیت..من اگر جای تو بودم عکس العمل نشون ...

ک چقد با شعور هستی و عاشق شوهرتی و به احترام اونا چیزی نمیگی و دخدر با گذشت و مهربونی هستی 

2738
خخخخخخ خدایی خیلی حرفش باحال بود چقدر ترسوعه

بعدش گیر میده:/ ینی صبحانه نمیخورد میرف سرکار ب مامانش میگف اونجا صبحونه بهمون میدن، بش گفتم چرا الکی میگی خوب صبحانتو بخور گف اونموقع مامانم گیر میده ک چرا زنت بهت صبحونه نمیده اون باید نخوابه و فلان گفتم بیخیال:/ اخه من کله صبح پاشم پنیر بذارم جلو شوهرم تا اون برداره چ فرقی داره:/

2706