2737
2734
عنوان

شوهرم مادرشو میبینه شیر میشه😑😑😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 115 پست

عزیرم تو خودت باید پیش دستی میکردی توی محبت کردن به شوهرت جلوی جمععععع ...مردا شیفته ی اینن که جلوی دیگران بهشون احترام بزاری زنها ام همینطور دفعه ی بعد خودت جلوی جمع براش میوه پوست بگیر و بهش محبت کن که اون نخاد بگه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرص نخور همه ازاین شوخیا میکنن منم نامزدم گاهی شوخیای اینجوری میکنه باهام جلوی بقیه منم همراهیش میکنم که بقیه متومه بشن اینا درحد شوخیه اگه توام نخندی بقیه ازت نقطه ضعف میگیرن 

خب تو هم خنده خنده براش انجام بده نه با عصبانیت..من اگر جای تو بودم عکس العمل نشون نمیدادم میگفتم . ای جانم چشم انجام میدم عزیزم.اینجوری سیاستتو نشون میدی...بنظرم شوهرت میفهمه  عصبی میشی بیشتر این کارو تکرار میکنه وقتی عکس العملی نشون ندی و مهربون باشی دست از کاراش برمیداره... هم خانوادش میفهمن قصیه رو.هم خودش خوشش میاد چاخانش کن😁😁. هرجور گارد بگیری تو خانواده شوهر بازم تو مقصر میشی 

2728
عزیرم تو خودت باید پیش دستی میکردی توی محبت کردن به شوهرت جلوی جمععععع ...مردا شیفته ی اینن که جلوی ...

عزیزم من همیشه بهش احترام میزارم و توجه میکنم مخصووووصا توی جمع و مخصوووصا جلو خانوادش میوه پوست میکنم چایی چیزی میخواد میدم بهش و...یکمی ناراحت شدم این حرکتو کرد جلو خانوادش😐برم خونه گوششو میبرم

عزیزم من همیشه بهش احترام میزارم و توجه میکنم مخصووووصا توی جمع و مخصوووصا جلو خانوادش میوه پوست میک ...

نه بابا ولش کن اگ به روش بیاری بدتر میشه تو یه موقعیت خوب بگو این کارش. رو دوست نداشتی

مینشستی پاتو میگرفتی جلو صورتش میگفتی اول ببوس بعد ماساژ بده وظیفته وقتی میای خونه تشت شیر بیاری با گل رز زن خوب گرونه نکنه دلت میخواد مهریمو بزارم اجرا شیر کوچولو😒

از مرد جو گیر متنفرم

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2738

جو گیر شده😂

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
مینشستی پاتو میگرفتی جلو صورتش میگفتی اول ببوس بعد ماساژ بده وظیفته وقتی میای خونه تشت شیر بیاری با ...

بی حرمتی بهش نکردم توی جمع چون با خنده داشت میگفت ولی بریم خونه گوششو میپیچونم

بی حرمتی بهش نکردم توی جمع چون با خنده داشت میگفت ولی بریم خونه گوششو میپیچونم

من حرصم بگیره جمع و حرمت حالیم نیست دیگه واقعا میشستم میزاشتمش کنار بزار بش بر بخوره غرورش بشکنه و هرچی دیگه مگه ما زنا آدم نیستیم ک هی باید ب ساز مردا برقصیم

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2706