2737
2739
شوهر خاله من استخدام دانشكده علوم پزشكى هستن ، اما هيچوقت حقوق و مزاياى پدرم رو نداشتن . به علاوه ت ...

کادر درمان هم همینطورن؟مثلا پزشکها یا پرستارها؟

واقعا ازت ممنونم ک انقدر راهنماییم میکنی عزیزم

ایشالله به چی ارزوته برسی😘😘😘😘😘

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من استخدام دانشگاه علوم پزشکی هستم، ماهی 5 تومان.  دوستم با مدرک من، تامین اجتماعی ماهی 15 توم ...

متشکرم دوست عزیزم.سوال شخصی نمیپرسم ک اذیت شین

واسه پزشکان هم تامین بهتره بنظرتون؟

یه سوال دیگه

تغییر وضعیت از قراردادی ب پیمانی با توجه به چه چیزهایی هست؟چه شرایطی داره.

اینهمه توی تلویزیون اعلام کردن وتوی سرمون زدن که حقوق کادر درمان رو زیاد کردیم داریم همون ۵ تومن میگ ...

شما استخدام علوم پزشکی هستین ؟

2738
متشکرم دوست عزیزم.سوال شخصی نمیپرسم ک اذیت شین واسه پزشکان هم تامین بهتره بنظرتون؟ یه سوال دیگه ت ...

واسه همه شغل هااااااااا، همهههههه تامین بهتره. 

راستش ما که 11 ساله قراردادی داریم کار می کنیم و هیچ خبری از پیمانی و رسمی شدن نیست. 

به تازگی زمزمه هایی به گوش میرسه ولی اصلا شرایطش مشخص نیست، یعنی جوری نیست که خودمون بخوایم اقدام کنیم. 

اینهمه توی تلویزیون اعلام کردن وتوی سرمون زدن که حقوق کادر درمان رو زیاد کردیم داریم همون ۵ تومن میگ ...

به تازگی یه بند تحت عنوان فوق العاده ویژه به حقوق کادر درمان و هیات علمی ها اضافه شده. 

من در مورد هیات علمی میدونم که بسته به ردیفشون از 6 میلیون تا بیست میلیون به حکمشون اضافه شده. 

حرفش هست که از آذرماه توی حکم باقی پرسنل دانشگاه هم لحاظ بشه. 

مبلغش حدودا 50 درصد حقوق هست. 

من استخدام دانشگاه علوم پزشکی هستم، ماهی 5 تومان.  دوستم با مدرک من، تامین اجتماعی ماهی 15 توم ...

خوش به حالتون !!!شما قراردادی هستین و۵ تومن میگیرید من رسمی با ۱۲ سال سابقه ۵ تومن میگیرم

2706