2726
عنوان

شوهر نفهم

201 بازدید | 15 پست

بچه ها شوهر خانوادشو میبینه همه چیمونو لو میده...تو جمع از من میپرسه من تاحالا ازپول گرفتم ..گفتم حالا که میپرسی آره سکه های عقدو پول عروسیو پیش باباش اینا میگه هرچی گرفتم پس دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر منم همینه خانوادش فقط موقعی که مریض میشن و کار دارن میخوانش بقیه وقتا آدم حسابش نمیکنن هر چی بهش میگم تو کتش نمیره ریز به ریز خونمونم میره میذاره کف دست خانوادش حتی کوچکترین چیزا 

واای بابای من میریم مهمونی هر غذایی میخوره تو همون جمع به مامانم میگه تو چرا این جوری درست نمیکنی خیلی خوشمزه هست.

یعنی مامانم انقد حرص میخوره حالا دست پخت مامانم خوبه هااا ولی بابام عادت کرده بگه

شوهر منم همینه خانوادش فقط موقعی که مریض میشن و کار دارن میخوانش بقیه وقتا آدم حسابش نمیکنن هر چی به ...

وای عین شوهر من پیش خانوادش همش وانمود میکنه خییییلی وضعش خوبه احمق در حالی که نه خونه داره نه ماشین نه پول

چیکار کنم خییییلی حرص خوردم یه بار فقط از بابام پول گرفت قسطی تو یه سال پس داد با افتخار میگه از هرک ...

من موندم بخدا تو کار این مردا متنفر شدم از هر چی مرده ارزومه جدا بشم خیلی رو مخمههه ولی نمیتونم هیچ راهی ندارم از بس گریه میکنم زیر چشمام گود شده 

من موندم بخدا تو کار این مردا متنفر شدم از هر چی مرده ارزومه جدا بشم خیلی رو مخمههه ولی نمیتون ...

داشت کار بابامو بی ارزش میکرد بابام کل جهزیمو داد سیسمونی بچه داد اوایل بچم مریض شد ۱۰میلیون پول بیمارستانشو داد که خودمون به زور ۷تومنشو قسطی پس دادیم حرفیم بابام نمیزنه پیش مامانش اینا هی میگه پس دادم!@@

2706