1920
1924
عنوان

کیاباحلوای میتی باردارشدن؟

719 بازدید | 51 پست

ماه چندم استفاده باردار شدین؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 خدای مهربونم دلم شکسته از جنینی که ٧هفته تودلم مهمون کردی و ازم گرفتیش دوباره منتظرنگاهتم ولی این بار برام حفظش کن😭

😐

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71.هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
😐

چیه؟؟؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 خدای مهربونم دلم شکسته از جنینی که ٧هفته تودلم مهمون کردی و ازم گرفتیش دوباره منتظرنگاهتم ولی این بار برام حفظش کن😭

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
ها😕

تاحالانشنیدین؟؟؟تونت سرچ کن میدونی

مگه با حلوا باردار میشن؟

ما با شوهرم باردار نمیشیم😁

خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍.از همتون ممنونم که تو تاپیکم پست میذارید.ببخشید که تک تک نمیتونم ریپلای کنم و تشکر کنم.خیلی ممنونم که کمک می کنید❤
مگه با حلوا باردار میشن؟ ما با شوهرم باردار نمیشیم😁

بله باخوردن این حلواخبلیا خیلی سریع حامله شدن رحم رواماده باروری میکنه

1911
من دوماه خوردم ولی باردار نشدم

مثل دستورش همه موادروپیداکردی؟

عزیزم میتونی خودت هسته خرما رو بیرون بیاری لهشون کنی با روغن زیتون تفت بدید بعدم داچین زنجبیل فلفل سیاه کرده نخل قرص کمر پودر شده فوفل نر و ماده پودر شده و داروی گرم که همه عطاری دارن درست کنی از پنجم تا دهم پریودت بخوری انشالله باردار میشی

1904
مثل دستورش همه موادروپیداکردی؟

یادم نیست موضوع چن سال پیشه ولی فک کنم یکیشو پیدا نکردم خودشم گفته بود ۵تا ادویه ی اول مهمن بقیه اش اختیاریه

لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستید، بهم اطلاع بدید تا منم براتون بفرستم
مگه با حلوا باردار میشن؟ ما با شوهرم باردار نمیشیم😁

اگه شماهم باردارنمیشدی وهرچیزی روامتحان میکردی اون موقع کسیومسخره نمیکردی 

اصلاسایت مثل قدیمانیست برای جواب گرفتن میاییم یه مشت بچه سال میان مسخره بازی که بخندن متاسفم برات

این حلوا از اون حلوا خوشمزه ها نیس .... تو گوگل بزن حلوای میتی نی نی سایت ، تاپیک هاش را قبلا دیدم ...

این حلوام خوشمزه است فقط بخاطر ادویه هاش تنده

لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستید، بهم اطلاع بدید تا منم براتون بفرستم
باید بیینی تنبلی تخمدان و ...نداشته باشید

تنبلی تخمدان دارم

1918