2703
2553

یه عالمه چیزای دخترونه و وسایل خونه و کلا همه چی قیمتا هم خیلییییییی عالی و به قیمت تولیدی...

ارزون بودن اجناس دلیل بر بی کیفیتی نیست هدفمون اینه که همه بتونن تهیه کنن و استفاده کنن....

قیمتا مقطوع هست و از بقیه جاها خیلیلییییی ارزون تر...

قیمت های باور نکردنی،کیفیت بالا و ارسال به تمام نقاط کشور...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

راست میگن کو🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2714

کو کو کنان امدم دیشتان تران امدم 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑

بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله

ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید (کارخانه) خرید عمده ای میکنم تنها تفاوت من با اونا اینه ک من مغازه ندارم😀

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید ...

خوب کووو

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید ...

خب لینکی عکسی چیزی نمیزاری؟ 

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2706