2726

یه عالمه چیزای دخترونه و وسایل خونه و کلا همه چی قیمتا هم خیلییییییی عالی و به قیمت تولیدی...

ارزون بودن اجناس دلیل بر بی کیفیتی نیست هدفمون اینه که همه بتونن تهیه کنن و استفاده کنن....

قیمتا مقطوع هست و از بقیه جاها خیلیلییییی ارزون تر...

قیمت های باور نکردنی،کیفیت بالا و ارسال به تمام نقاط کشور...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

راست میگن کو🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

کو کو کنان امدم دیشتان تران امدم 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑

بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله

ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید (کارخانه) خرید عمده ای میکنم تنها تفاوت من با اونا اینه ک من مغازه ندارم😀

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید ...

خوب کووو

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
بچها برا خیلیاتون این سوال پیش اومده ک روند کاری من ب چ شکله ببنین من مث مغازه دارا مستقیم از تولید ...

خب لینکی عکسی چیزی نمیزاری؟ 

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2706