1874
1924

بنظرتون همچين چيزي ممكنه ؟ 

يا سركارم گذاشته ؟ 

ميدونيد عاشق چي ني ني سايت هستم ؟ اينكه بي دليل و بي دريغ بدون اينكه همديگه رو بشناسيم بهم كمك مي كنيم 💚

پشماااام

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""

تابلویه که عوضیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

مرده بابا

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""

😂😂اوسکله بابا ولش کن

برگه ی طلاق رو امضا کردیم و طلاق انجام شد . دیگه تحمل زندگی با یک همسر سرطانی رو نداشتم... وقتی خواستیم از دفتر خارج بشیم نسرین بی مقدمه آمد جلو و گفت من رو ببوس ! من گیج شده بودم ، نمیدونستم هدفش چی بود چون ما دیگه جدا شده بودیم و محرم نبودیم ولی رفتم جلو و علت کارش رو ازش پرسیدم . گفت تحملش رو داری؟؟؟ گفتم آره بگو...گفت شب اولی که باهم بودیم یادته چه قولی بهم دادی؟ هرچی به خودم فشار آوردم چیزی یادم نیومد !! بهم گفت زیاد فکر نکن میدونم یادت نمیاد بیشتر از اینم نمیشه ازت توقع داشت مهرداد جان . فقط اینو بدون یه زن تمام لحظات و خاطرات مهم زندگیش رو تو حافظش ثب میکنه چه خوب باشن چه بد....تو حتی یادت نمیاد چقدر من رو دوست داشتی ! درسته که من الان سرطان دارم و این حق تو هست که نخوای با من زندگی کنی و من هم اصلا از بابت این موضوع ناراحت نیستم ، تمام ناراحتی من بخاطر فراموش کردن حرفات هست....حرفاش مثل پتک تو سرم کوبیده میشد، خیلی اروم و متین حرف میزد اما هر کلمه ش مثل پتکی بود که تو سرم میکوبن . واقعا فراموش کرده بودم چه حسی بهش دارم و انقدر سنگ دل شده بودم که نمیخواستم ماه های آخر زندگیش کناش باشم . بهم گفت : تو اون شب پیشونی من رو بوسیدی و گفتی این بوس تا ابد اینجا یادگار بین من و توست و من گفتم اگر نشد چی؟ گفتی اگه نشد بوسم رو پس میگیرم . حالا هم ازت میخوام که بوست رو پس بگیری....تقریبا چند نفری دورمون جمع شده بودن و به حرفامون گوش میدادن و منتظر واکنش من بودن.... آه چقدر سنگ دل شده بودم خیلی خودم رو کنترل کردم تا اشک چشمام جاری نشه . بغض بدی گلوم رو گرفته بود...آرامش نسرین و حرفایی که زد ، نگاه سنگین و تاسف بار اطرافیان که کاملا حس میشد من رو یک موجود خوار و پست میدونن و همه این ها من رو از درون شکست و خرد کرد و فهمیدم که چقدر حقیرم.... زود باش مهرداد ! بوست رو پس بگیر . دوباره به خودم اومدم ، بهش نزدیک شدم و پیشونی اش رو برای آخرین بار بوسیدم ، ازم تشکر کرد و رفت...نسرین 5 ماه بعد بخاطر سرطان خون توی بیمارستان فوت شد و من سال هاست که تنهام....
1911

چقد تابلو🤣

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

من داشتم از این موردا

1826