2733
2734
عنوان

با دستا شوهرم خودمو زدم😣

973 بازدید | 49 پست

روانی امروز کلا خل شده نه رفته بود سر کار بگم خسته باشه همون ساعت ده بیدار شده رفته حموم تا ساعت یک و نیم با تن پوش هنوز تنش بود فیلم نگا میکرد صبحانه دادم گفت غذا درست کن اماده کردم حالا سفره پهن کردم اومده نشسته گفتم بیا بشقابتو ببر قهر کرد من نمیخورم میرم رستوران😕میگه وظیفته برام بیاری( ازتون التماس مسکنم پسرا تخفتون اینقد لوس بار نیارین )بعد جیغ جیغ کردم که هنوزم گلوم درد میکنه خودش عین میمون ادامو در میاورد خاست منو بزنه خودم دستش گرفتم ده بار محکم زدم تو سر خودم از درد دارم فلک میشم جوری من عصبی میشم که میلرزم و فقط داد میزنم اخه این دردش چی بود😣گفت به تو ادب ندادن تو روانی هستی اینقد حرف زیر زبونش زد 😒😐منم هر چی گفت جواب دادم الان خودش رفت غذا خورد رفت

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

نعمت خدارو چرا میزنی

کفر نعمت از کفت بیرون کندا

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

توروخدا بگین چیکار کنم پشیمون شه فک کرده خیلی تحفست همه زنا برا مردا دست و پا میشکنن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نعمت خدارو چرا میزنی کفر نعمت از کفت بیرون کندا

کدوم نعمت؟بخدا خیلی تن پروزه همینکه میره بیرون انگار کارگری میکنه همونجور خسته میاد

چرا خودتو زدی دگ😓💔

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2738

همون که گفت غذا بیار باید میگفتی بمن چه

شوهزم صبح گفت جون من امروز‌غذا بده ۱‌هفتهه فقط داری تخم مرغ و نون پنیر میدی بهم

هنوزم دوتایی تو تختیم هیجی‌درس نکردم😂😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

كتكش ميزدي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بهش بگو که از نظر شرع و قانون زن هیچ وظیفه‌ای برای پخت غذا و اینجور چیزا نداره

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706