2726

من خیلی کار دارم

آخه مگه میشه

از هفت صبح تا همین الان در حال کار بودم

تازه همینقدر کارم هم مونده

برنامه از صبح تا الآنم رو بگم؟

شما همم بگید ببینم واقعا وقتی تو خونم چرا آنقدر کار دارم؟

وای کاش یکی بیاد خونمو تمیز کنه

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

روزانه دوساعت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شنبه ها کلی کار دارم از زیرو رو نظافت میکنم

بقیه روزا کاری ندارم درحدپخت و پزو یه گردگیری ساده

البته سه نفر آدم بزرگیم 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من کلا روزی دوساعت کار ندارم چون هرچیزی رو همون موقع جمع می کنم.

آشپزخونه رو مدام تمیز میکنم بعد از هربار آشپزی و هین غذا پختن هفته آیی یکی از کابینت‌ها رو خالی میکنم و مرتب می کنم وووووو هر وقت شوهرم سربسرم میگذره میوفتم ب جون خونه طوری ک شوهرم فکر می‌کنه خونه ما نانو هست و هیچ چیز کثیف نمیشه و اگر کوچکترین لکه آیی به در یخچال ببینه دیوانه میشه

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰
2706