1874
1935

من خیلی کار دارم

آخه مگه میشه

از هفت صبح تا همین الان در حال کار بودم

تازه همینقدر کارم هم مونده

برنامه از صبح تا الآنم رو بگم؟

شما همم بگید ببینم واقعا وقتی تو خونم چرا آنقدر کار دارم؟

وای کاش یکی بیاد خونمو تمیز کنه

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

من شنبه ها کلی کار دارم از زیرو رو نظافت میکنم

بقیه روزا کاری ندارم درحدپخت و پزو یه گردگیری ساده

البته سه نفر آدم بزرگیم 

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

برنامه ریزی داری؟

عایا بچه شلوغ داری؟

عایا کند کار می کنی؟

والا من دو ساعته یه خونه رو تبدیل می کنم به دسته گل🥰😂

کوردم👑💎  ۱ مهر ۱۴۰۰ دانشجوی رشته پزشکی م👩‍⚕️ بله بله دوستان قانونِ جذبِ😃 دارم تلاش می کنم..انگار همه چی دست به دست هم داده که به هدفم برسم🌱 تو سن ۲۳ سالگی دانشجوی پزشکی میشم👩‍⚕️😃 خدایا مرسی که انقدر هوامو داری❤ من دیگه خیلی کم میام سایت😁 این امضا بمونه برا ۱مهر ۱۴۰۰😍برام دعا کنین🦋🍃 میدونم مسیر پر پیچ و خمی در پیش دارم...ولی آخرش قشنگه👑❤خدایا دستامو محکم تر بگیر🥺❤ گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان می کنیم که دفن شده ایم ! اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم🥰
1911

من  یک ساعت  طول میکشه خونه رو مرتب و منظم کنم .

مامانم چندین ساعت .

اخرشم به من میگه شلخته  و...... :( 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

من کلا روزی دوساعت کار ندارم چون هرچیزی رو همون موقع جمع می کنم.

آشپزخونه رو مدام تمیز میکنم بعد از هربار آشپزی و هین غذا پختن هفته آیی یکی از کابینت‌ها رو خالی میکنم و مرتب می کنم وووووو هر وقت شوهرم سربسرم میگذره میوفتم ب جون خونه طوری ک شوهرم فکر می‌کنه خونه ما نانو هست و هیچ چیز کثیف نمیشه و اگر کوچکترین لکه آیی به در یخچال ببینه دیوانه میشه

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰
1826
مجردی؟

نه عزیزم

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                
منم کند فوق کند

چرا😢

نمیدونم کند ینی چی

مثلا آروم جارو میزنی یا ظرف میشوری؟

کوردم👑💎  ۱ مهر ۱۴۰۰ دانشجوی رشته پزشکی م👩‍⚕️ بله بله دوستان قانونِ جذبِ😃 دارم تلاش می کنم..انگار همه چی دست به دست هم داده که به هدفم برسم🌱 تو سن ۲۳ سالگی دانشجوی پزشکی میشم👩‍⚕️😃 خدایا مرسی که انقدر هوامو داری❤ من دیگه خیلی کم میام سایت😁 این امضا بمونه برا ۱مهر ۱۴۰۰😍برام دعا کنین🦋🍃 میدونم مسیر پر پیچ و خمی در پیش دارم...ولی آخرش قشنگه👑❤خدایا دستامو محکم تر بگیر🥺❤ گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان می کنیم که دفن شده ایم ! اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم🥰

من ناهارم امادست الان 

از دیشب آبگوشت گذاشتم ۱۱صبح خاموشش کردم زیرشو

صبحانه خوردیم اتاقا مرتبه،سینک پر ظرفه،خونه جارو‌میخواد و سرامیکارو باید دستمال بکشم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊