2733
2734
عنوان

دعوای خیلی وحشتناک زن و شوهری

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 74 پست
موقع پریود یا تغییرات هورمونی ات اینطور میشه یا سر موضوعه خاصی حساسی

نه موقع پریود نبود دیروز ...تمام موضوعات دعوامون خیلییییی بی ارزشه به خدا برای هرکی بگم میخنده ولی چنان دعوایی میشه که نمیشه جمش کرد ...

اینطور فکر کن که چشم نظر خرافاته . پس خدا رو شکر سرتون نیومده که میگی همش خرافاته

چشم و نظر رو پیامبر و امام اعتقاد داشتن پس وجود داره به قول شما شاید براشون پیش نیومده اعتقاد ندارن چون من خودم اصلاااااا اعتقاد ندارم ولی برام پیش اومد و تازه فهمیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دقیقا همین طورم.

من مطمئنم شوهرم داره زیر ابی میره ....حتی میدونم با کیه البته ندیدمش اما میدونم کیه

چون حوصله شو ندارم میگم بزار بره گم شه نگین جدا شو که واقعا شرایط جدایی ندارم 

اینطور فکر کن که چشم نظر خرافاته . پس خدا رو شکر سرتون نیومده که میگی همش خرافاته

بله چشم نظر هست ولی قادر مطلق خداوند است نه یه مشت دعا نویس بد بخت و بیچاره که فقط مردمو گول میزنن و پولشون رو به جیب

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
دقیقا منم چند سری رفتم پیش مشاورت بدتر اعصابمو بهم ریختن فقط قضیه رو فمنیستی میکنن

نه مشاوری که میرم خوبه ...منتها همه چی به نفع مرداست دیگه اونم میگه وقتی نمیتونی جدا شی این کار را رو انجام بده 

اما همش سرویس دادن به شوهره دیگه 

2738
نه موقع پریود نبود دیروز ...تمام موضوعات دعوامون خیلییییی بی ارزشه به خدا برای هرکی بگم میخنده ولی چ ...

مشکل همینه وقتی سرت گرمه زندگی و بچه خودته ..اجازه دادی یه نفر بیاد وسط زندگی 

منم یه دفع سرمو اوردم بالا دیدم اووووووو...چه خبره شوهرم ده ساله کارش همینه ناز کشیدن لاس زدن شماره دادن شماره گرفتن 

نه مشاوری که میرم خوبه ...منتها همه چی به نفع مرداست دیگه اونم میگه وقتی نمیتونی جدا شی این کار را ر ...

دقیقا منم منظورم همین بود دیگه.منتها من طاقت نمیارم باهاشون بحث میکنم کلا بحث میره یه طرف دیگه😁

من مطمئنم شوهرم داره زیر ابی میره ....حتی میدونم با کیه البته ندیدمش اما میدونم کیه چون حوصله شو ند ...

منم همین شرایط را دارم بعنوان هم خونه دارم ادامه میدم تا ده سال دیگه که دخترم بزرگ شد یه تصمیم جدی بگیرم.خودش فکر میکنه راضی شدم که هیچی نمیگم ولی نمیدونه اینفدر ازش متنفر شدم که هیچیش برام مهم نیست 

2706