2733
2739
عنوان

دعوای خیلی وحشتناک زن و شوهری

2283 بازدید | 74 پست

سلام ، یه چیزی میخوام بگم اگر هرکی تجربه یا کمکی میتونه بکنه لطفا بگه ، من و همسرم خیلی همو دوس داریم یه دختر ۲ ساله هم داریم همه چی خوب پیش میره تا یهو بدون دلیل به قدری از چشم همسرم میفتم و او از چشم من میفته که راضی به بدبختی و ندیدن همیم ! یه چیز کوچیک میشه بهانه براش شروع میکنه بهم بد و بیراه گفتن انقد میگه و میگه انقد تحقیرم میکنه که من خیلی حالم بد میشه در حدی که هیچی ارومم نمیکنه نه گریه نه داد نه هیچی ....تمام ارامشون به یکباره از بین میره ، ...از نظر روحی داغون و ناامید میشم ....نمیدونم چی باعث این اشوب تو زندگیم میشه همه راه ها رو رفتم خسته شدم...چون دعواهامون یه دعوای عادی نیست کار به جاهای باریک میکشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مثلا دیروز یهو از اتاق اومد بیرون گفت چرا به بچه گفتی معذرت خواهی کن چرا تحقیرش کردی!!! در صورتی که اونجور نبود که او میگفت !! اگر جوابشو میدادم یا براش توضیح میدادم بهم حمله میکرد فکمو فشار میداد ....باید ساکت میموندم و فقط گوش میکردم ....تحت فشار روحی قرار میگیرم ...

مشکل منم همینه..شوهرم الکی بهانه میگیره گیر میده دوا درست میکنه 

ازش بدم اومده میخام نباشه ...اما جواب نمیدم سکوووت ...الان بهتر شده اگه یه کلمه جواب بدم بدتر میشه ته دلم اینقدرفحششش میدم اما درظاهر باهاش خوبم خدا ازش نگذره 

البته من میدونم مشکل شوهرم چیه 

2706