2733
2734
عنوان

بیاین از خودم بگم بهتون و نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2293 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استندفورد

😐😐😐😐😐

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
منم انجلا سیلیا هستم فارغ تحصیل از دانشگاه جعفروارد از سن فرانسیسکو بوی فرندمم اصغر ویلیامز تحصیل کر ...

اینایی ک گفتی من تاحالا اسمشونم نشنیدم تو چقد باکلاسیییی توروخدا از ساعتت عکس بده

‏خدایا من حسودم،کاری کن به چشم بقیه شبیه عن باشه 😌
به قول یک کاربری این جور تاپیکارو نباید اینجا بزنی اصلا تصمیم گرفتم دیگه فعالیت نکنم

شما فقط باید فعالیت کنی گلم 😂😂😂😂هیچ کس ازینجا ساعت رولکس نداره😂😂😂😂😂

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
2738

خانم دکتر نابغه حتی نمیدونی ریچ کد ساعتت رو کجا باید بزنی بفهمی اصل هست یا نه بعد میای میگی دکتری؟ ساعت های اصل رو لازم نیست کد بزنی کارت گارانتی پنج ساله دارن رولکس جواهر هست شناسنامه جواهر داره روی بند ساعت اسم برند هست کارت برند به بند ساعت هست جعبه ساعت های رولکس چوبی دست ساز یا چرم دست ساز هستن کف جعبه و روی جعبه و روی بالش مخصوص جعبه اسم برند حک شده به صورت داغ 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
😂😂😂😂 ایول تازه من عاشق فیلمای هالیوود هم هستم  برید کنار بذارید باد بیاد😂🤦‍♀️ وااای دیگه ...

فيلمم هم ميبني  تو؟ 

من حسوديم شد عاقا😂خيلي موفقي😂

من اصن فيلم نديدم تاحالا😂

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
@نی_نی_یار_5   ایشون و تعلیق کنید

نه چیچی بذار باشه بترکه اسمشو یادمون میره دوباره میاد لاف میزنه بذار باسه واسه تاپیکشم گزارش نزنید بچه ها

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
منم آنا ده آرماسم فارسی تمرین کردم 😃

خوشبختم انی ژوووون خوااااهرررر منم فارسی بلدم کیلی کیلی کم😩🤚🏼😂😂😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
اره اصلا رولکس ۷۰۰ میلیونی با ایفون پرومکس سازگاری نداره😂😂😂

فک کن طرف ساعت ۷۰۰ تومنی بسته با گوشی ۵ میلیونی تو دستش  😂😂😂😂

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2706