2410
2553
عنوان

بیاین از خودم بگم بهتون و نامزدم

2293 بازدید | 149 پست

من اسمم نازنینه 

چند وقت دیگه دکترا هوش مصنوعی می خوام برم بگیرم شوهرم دانشگاه هاروارد درس خوانده و شروت داره 

ساز گیتار میزنم 

شنا گرم 

شطرنج بلدم 

عاشق رقصم 

خودمم می خوام بعدن استاد داشنگاه بشم 

بهنظرون چه ویژگی دیگه داشه باشم تو زندگی  

و چه کاری دیگه انجام بدم ؟   

پز نامحسوس 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خب الا دقیقا ما چیکا کنیم؟؟؟ 

عنوانت مینوشتی بیاین یکم پز بدم بهتون😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

شیهیریم دینیشگیهه هیرویرد دیرس میخینه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714
خب واقعا نمی دونم چه کار دیکه ای انجام بدم  اگر نظری داری بگو جدا

هیچی برو خونه شوهرت واسش دلبری کن، ساز بزن، برقص و هنرنمایی کن دیگه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خب واقعا نمی دونم چه کار دیکه ای انجام بدم  اگر نظری داری بگو جدا

همین بمون فقط یکم تواضع هم داشته باش 

اسفندم دود کن😃✋

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706