2737
2734
عنوان

چکار کنم موهام زود بلند شه

4038 بازدید | 90 پست

کیا تجربه دارن

قرص یا روغن گیاهی یا تغذیه هرچی

رشد موهام خیلی کم شده قبلا ماهی دو سانت بود

الان هرماه نزدیک یک سانت شده😭

چکار کنم رشدش زیاد شه دوسدارم خیلی زود بلند شن

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روغن بادوم زینگ پلاس این دوعالی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

روغن تخم مرغ خیلیییی تاثیر داره من خودم تو نی نی سایت فعمیدم .

بابای من کچل شده بود بالای سرش (فقط پرز داشت رو سرش) براش روزی یبار روغن تخم مرغ زدیم تا یماه بعد همه پرزا مو شدن

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2738
من فلا هیرویت شرو کردم حس میکنم تو رشد طولی خوبه قطره رزماری باریجم خوبه

قرصه؟چند خریدی عزیزم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
تغذیه مناسب ورزش  اب زیاد  شامپوی مناسب  روغن زیتون و آرگان شست و شوی خوب  ...

روغن زیتون و آرگان خودتون استفاده کردید؟

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 
روغن تخم مرغ خیلیییی تاثیر داره من خودم تو نی نی سایت فعمیدم . بابای من کچل شده بود بالای سرش (فقط ...

کجا داره

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2706