2726
عنوان

چرا باهام دعوا کرد

409 بازدید | 12 پست

بایک دختره زبان میخوندم بهم خیلی عادت کرده بودیم بعد من ترجمه هامو بهش میدادم یکی دوبار دادم بعد اون بهم داد دیدم ترجمه هاش همش گوگل ترنسلیتیه کم کم خودشو زد به تنبل بازی من کات کردم کامل.بعد یک ماه ونیم تو کلاس من زود رفته بودم منو پیدا کرد شروع کرد بحث راه انداختن خودخواه....منم جوابشو دادم منظورش چیه من رفتم چرا انقدر بهش زور امده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کینه ازت به دل گرفته

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
چرا

چون تو رک بهش گفتی چرا تنبلی میکنی اون هم حتما بهش برخورده و خواسته اینجوری زهرش و بریزه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
چون تو رک بهش گفتی چرا تنبلی میکنی اون هم حتما بهش برخورده و خواسته اینجوری زهرش و بریزه

هرچی گفت ده تا جوابشو دادم حتی گفتم باز بیای میزنم تو دهنت.بیشتر از اونی که فکر میکرد فحش خورد خوب فایده کارش چی بود

رفتارش نرمال نبوده این دیگه چیز طبیعی هستش الان تو جامعه ما به وفور دیده میشه 😆

دیروز کلی فحش دادم بهس بهم گفت غلط کردی اول بسم الله منم دهنمو باز کردم گفتم زر نزن کلا فایدش چی بود این همه فحش خورد