1874
1924
عنوان

فازش چیه

390 بازدید | 28 پست

دیروز کات کردیم دو ساعت بعدش پیام داد چرا زنگ زدی درصورتی ک من زنگ نزدم گفتم نزدم گفت اشکال نداره حتما دستت خورده گفتم نزدم 

میگفت فراموش کن دیشبو من گفتم نمیتونم  دوست دارم  ولی فراموشت میکنم حتی اگه یروزی بهت پیام دادم بلاکم کن گفت ن و خودتو لوس نکن  همه کسمی 

وقتی نیست خیلی دلتنگشم ولی هس میگم تموم شه این رابطه 

الان بش گفتم نمیتونم فراموش کنم گفت منظورت چیه 

واقعا خودم  موندم

دوقطبیع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

1922
1911

میخاد باشی ولی با پیشنهاد تو

نه با گفتنه اون

از من به تو نصیحت از رابطه ای که میدونی توش عشقه دست نکش

حسرتش کشندس

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟

جفتتون رد دادین:/

برایت آرزو میکنم ای دوست؛🙃💖به خوبی کتاب📚بخوانی💖..موسیقی 🎶خوب گوش بدی..💖با آدم های 👭👫خوب حرف بزنی..💖جاهای خوبی بری..💖و فراموش نکنی،هیچ وقت دیر نیست⏳بودن چیزی ک دوستش داری..💖 دختری از دیار آذربایجان🌈من پریساام،مامان نیلای کوچولو🙃❤جبر روزگار منو از دل کشور و خانوادم بیرون کشید و الان هموطن شما عزیزای دلم هستم😗(باافتخار)..شاید خیلی وقتا تنهایی و غربت اذیتم کرد..خیلی تنهایی و سختی کشیدم..اما هیچ وقت امید و توکلمو از دست ندادم..🙃من میتونم😍💪عشقا انقد نپرسید پس چطور انقد خوب فارسی حرف میزنی و اصطلاحا رو میدونی..من یه کتابخوان حرفه ای هستم و چندسالیه ساکن اینجام..ضمنا مادرم ایرانیه🙃
1826
24

عجیبه بهتون میخوره خیلی کمتر باشید😐

سلام بنده یک عدد فلفل تازه وارد کنکوری هستم شماها اونقدر شیرین هستید که بنده را از راه به در کردید🙈🙈حالا میشه بیاید یدونه بزنید تو سرم تا شاید آدم شم 💉😿
میدونم ولی زیر بار نمیرفت مغرور 

عین بچه ها میخاسته بحرفه 😂

حالا دلیل کات چیه 😐

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍