2410
2553
عنوان

کیا کتاب *خانمها لطفا ادم باشید* و خوندن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 34 پست

خانوما اون کتابی ک شما فک میکنید نیستاااا چطور از ی عنوان اینقدر قضاوت میکنید

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوندم عزیزم چطور البته ۹ سال پیش

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

من کتابو نخوندم، ولی برعکس دوستان دیگه از اسمش برداشت دیگه‌ای داشتم. شاید منظورش اینه که خانوم عزیز و محترم! اینقدر خودتو دست پایین نگیر، در مقابل مردها مثل پدر، برادر و شوهر و ... خودتو کوچیک ندون و همش کوتاه نیا و فکر نکن که از خودگذشتی می‌کنی... یه چی توی این مایه‌ها...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2720
2714
فعلا مردا حیوان تر از هرکس هستن  البته بلانسبت حیوون😒

شاید آدم اینجا دوپهلو گفته شده باشه و انگیزشی باشه 

در کل توهین به جنسیت درست نیس بنظرم عزیزم آقایون محترمی هم هستند همونطور که خانمای نامحترمی هم هستند

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

منم فکرمیکنم منظورش اینه بع اتدازه یک آدم ازخودتون توقع داشته باشیدنه فراارازطاقت انسان مثل فرشته هادورزندگی بتابین

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
من کتابو نخوندم، ولی برعکس دوستان دیگه از اسمش برداشت دیگه‌ای داشتم. شاید منظورش اینه که خانوم عزیز ...

اسم اصلیش اینه:خانمهای عزیز لطفا ادم باشید و حوا

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
شاید آدم اینجا دوپهلو گفته شده باشه و انگیزشی باشه  در کل توهین به جنسیت درست نیس بنظرم عزیزم ...

تا الان مرد سالاری بودن دیگه بسه شونه پرو شدن همیشه بین دخترای بیچاره تبعیض جنسیتی قائل میشد کسی جیکش در نمیومد ولی حالا که می‌خوان بین پسرا تبعیض قائل شن همه شدن روشن فکر که نه حرف بدیه وقتی داشتن دخترا رو قضاوت میکردن کجا بودین؟؟

من دارم ولی نخوندم ولی کتاب چراغ دل شوهرت روشن کن  بخون خیلی خوبه من به دوستم پیشنهاد دادم کللللی دعام کرد

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
2706