2058
2061

خوب بود ؟؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

چه اسم جنجال برانگیزی داره کتابه🤪

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059

😂😂😂چه عنوان زشتی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ادم هستیم نیازی نداریم بخونیم

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2050

همه که آدمیم ولی عده کمی انسان هستیم 

از عنوان این کتاب حس بدی گرفتم 

🚫من کالا نیستم که با بکارت قیمت منو مشخص کنی🚫               باور کن قبل از اینکه من زن باشم یک انسان هستم                     ولی مثل تو از کوچکترین حقوق انسانی بهره مند نیستم                چون اینجا قبل از اینکه انسان باشم یک برده جنسی برای شوهر یک مادر برای فرزند یک زن که خود را باید در پوششی پنهان کند برای جامعه و در آخر یک انسان هستم

استارترم

دوستان اول بدونید راجب چی بوده😁

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

خانوما اون کتابی ک شما فک میکنید نیستاااا چطور از ی عنوان اینقدر قضاوت میکنید

دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش مرسی اه😅                          زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                                  Life is a tradition of pleasure

من خوندم عزیزم چطور البته ۹ سال پیش

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔

من کتابو نخوندم، ولی برعکس دوستان دیگه از اسمش برداشت دیگه‌ای داشتم. شاید منظورش اینه که خانوم عزیز و محترم! اینقدر خودتو دست پایین نگیر، در مقابل مردها مثل پدر، برادر و شوهر و ... خودتو کوچیک ندون و همش کوتاه نیا و فکر نکن که از خودگذشتی می‌کنی... یه چی توی این مایه‌ها...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
1718