1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

ادم هستیم نیازی نداریم بخونیم

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤💞
1911

همه که آدمیم ولی عده کمی انسان هستیم 

از عنوان این کتاب حس بدی گرفتم 

🚫من کالا نیستم که با بکارت قیمت منو مشخص کنی🚫               باور کن قبل از اینکه من زن باشم یک انسان هستم                     ولی مثل تو از کوچکترین حقوق انسانی بهره مند نیستم                چون اینجا قبل از اینکه انسان باشم یک برده جنسی برای شوهر یک مادر برای فرزند یک زن که خود را باید در پوششی پنهان کند برای جامعه و در آخر یک انسان هستم
اول گفتم کتاب آقایون لطفا آدم باشید پیدا کنم و بخونم بعد اینو پیدا کنم 

عزیزم یه تاپیک هس به اسی راهنمایی کن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
1904

منظورش ار ادم باشید یعنی این که شما مثل مردا ادم هستید در درجه اول و چون زن هستید نیاید خودتون و کم ببینید 

حال دلم بده خیلی بد 😭 من ادم بدی نیستم خوبم نیستما ولی باهام بد تا کردن 😭

خانوما اون کتابی ک شما فک میکنید نیستاااا چطور از ی عنوان اینقدر قضاوت میکنید

مامان بزرگم رفت ..کجا؟ ...امیدوارم بهترین جای پیش خدا...لطفا برای آرامش روحش یه صلوات مهمونش کنید ...اینو نوه ای ازتون میخواد که میدونه برای مادربزرگ تنها و مریضش کم گذاشته ...                                                                                                      نظافتچی ساختمان یک زن جوان است که هر هفته همراه دخترک ۴-۵ ساله ش می آید.... امروز درست جلوی واحد ما صدای تی کشیدنش قاطی شده بود با گپ زدنش با بچه...پاورچین، بی صدا، کاملا فضول، رفتم پشت چشمیِ در.بچه را نشانده بود روی یک تکه موکت روی اولین پله ...بچه: بعد از اینجا کجا میریم؟ مامان: امروز دیگه هیچ جا، شنبه ها روز خاله بازیه...کمی بعد بچه می پرسد: فردا کجا میریم؟مامان با ذوق جواب می دهد: فردا صبح می ریم اون جا که یه بار من رو پله هاش سُر خوردم! بچه از خنده ریسه می رود....‏نمیدانم ساختمان بستنی چیست. ولی در ادامه از ساختمان پاستیل و چوب شور هم حرف می زنند.بعد بچه یک مورچه پیدا میکند... دوتایی مورچه را هدایت می کنند روی یک تکه کاغذ و توی یک گلدان توی راه پله پیاده اش میکنند که "بره پیش بچه هاش و بگه منو یه دختر مهربون نجات داد تا زیر پا نمونم‏نظافت طبقه ما تمام میشود...دست هم راه میگیرند و همین طور که می روند طبقه پایین درباره آن دفعه حرف می زنند که توی آسانسور ساختمان بادام زمینی گیر افتاده بودند.مزه ی این مادرانگی کامم را شیرین می کند.‏مادرانگی که به زاییدن و سیر کردن و پوشاندن خلاصه نشده. مادر بودن که به مهدکودک دو زبانه، لباس مارک، کتاب ضدآب و برشتوکِ عسل و بادام نیست.ساختن دنیای زیبا وسط زشتی ها،از مادر، مادر می سازد.

من خوندم عزیزم چطور البته ۹ سال پیش

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)عضو فعال اکیپ تخیلی علمی     یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه

من کتابو نخوندم، ولی برعکس دوستان دیگه از اسمش برداشت دیگه‌ای داشتم. شاید منظورش اینه که خانوم عزیز و محترم! اینقدر خودتو دست پایین نگیر، در مقابل مردها مثل پدر، برادر و شوهر و ... خودتو کوچیک ندون و همش کوتاه نیا و فکر نکن که از خودگذشتی می‌کنی... یه چی توی این مایه‌ها...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اول گفتم کتاب آقایون لطفا آدم باشید پیدا کنم و بخونم بعد اینو پیدا کنم 

این تاپیک 

راهنماییش کن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5307825/کمکککککک?postId=161952341

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
1918