2726

سوال دارم ازتون هستید؟؟

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بپرس خواهرم بلده کنارم نشسته 

میشه لطفا بپرسید طب سوزنی برای بالا بردن سینه انجام بدم موثره یا نه؟

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
میشه لطفا بپرسید طب سوزنی برای بالا بردن سینه انجام بدم موثره یا نه؟

میگه موثر هست ولی خب زمان بره چون سینه ت تحریک میکنه گردش خون بیشتر و... مثل عمل نیست زود جواب بگیری خواهرمم طب سوزنی برای درمان بکارمیبره تواین زمینه تخصص زیادنداره

میگه موثر هست ولی خب زمان بره چون سینه ت تحریک میکنه گردش خون بیشتر و... مثل عمل نیست زود جواب بگیری ...

مرسی عزیزم.یعنی بعد یه مدت جواب میگیرم یا نه؟زمانش مهم نیست مهم جواب دهی هست