2726
عنوان

بحث زن دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 79 پست

اگه زن اولش مشکلی داشته مثلا مشکل در رابطه یا بچه دار نشدن آره حق داشته. وگرنه اگه زن دوم خوشگلتر از اولی بوده خب زن اول هم میتونسته مردان زیادی پیدا کنه که از شوهرش سرتر بودن. کلا من با نظر رهبر موافقم که گفتن مردی که زنش مشکلی نداره زن دوم براش حرامه. 

نه این 60 ساله زن دوم بود خیلی دلم واسه زن اول سوخت که چنین هووی همه چی تمومی داره

زن همه چی تموم ؟؟! 😯😯

به کسی که انقدر عزت نفس نداشته و رفته زن دوم شده چجوری میتونید بگید همه چی تموم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردای خوشگل تر از،شوهرم هست و پولدارتر ایا ما هم حق داریم سرشون هوو بیاریم؟؟این چه توجیه مسخره ای لعنت به همه مردایی ک زن دوم میگیرن و زنایی ک زن دوم میشن خیانتکارای پست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

زن دوم 

نه مخالفم بشدت من آدم حسودی هستم و بشدت خودخواه چیزی ک ماله منه ماله منه حاضر نیستم با کسی شریک کنم

اون آقایی ک قرار همسرم بشه اگه طاووس میخواد من نیستم 

من بخودم احترام میزارم احترامم فقط لباس نیس ک همه حرفاتون درست ولی همون زن دوم بودنش یعنی بی احترامی بخودش و اون خانم ک زن اول هستن 

2728
بله

خخخخ

آره از این موارد زیاد هست اتفاقا یکی از همسایه هایمون اینجوریه بچگیام با دختراشون دوست بودم میگفتن دوتا مامان داریم درک نمیکردم تا بعدها فهمیدم چه خبره😂

🥰🥰😇😇😇
نه این 60 ساله زن دوم بود خیلی دلم واسه زن اول سوخت که چنین هووی همه چی تمومی داره

آها

من حقیقتش کاری ندارم اون خانم خفنه و یا خوشتیپه 

و یا هرچی

به نظر من شوهرش اگه خیلی مرد بود برا زن اولش خرج میکرد که خفن و باکلاس بشه نه اینکه بره سراغ دومی 

به نظر من قطعا خانم اولش بهش ظلم شده

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

نه این خانمه زن دومه

بنظرم زن دوم شدن ظلمه به زن دومه چون هیچ وقت تجربه زندگی معمولی رو نخواهد داشت همه چیز برای شوهرش تکراری هست خدا لعنت کنه این مردهارو 

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰

ببینید من اصلا کاری به زن دوم هم ندارم ولی این رو میدونم که در عمل و واقعیت،اگه زن وشوهر بیشتر به خواسته های هم احترام بذارن وهر کدوم متناسب با جنسیتی که داره تو زندگی مشترک نقش رو بهتر ایفا کنه(مثلا زنان خواهان محبت کلامی هستند،پس مرد اگه بیشتر محبت کلامی کنه یا مردها چون بصری هستند زن به ظاهر واندامش برسه،البته اینا فقط مثاله)احتمال اینکه پایه های اون زندگی سست بشه کمتره واون زندگی دوام بیشتری داره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
واقعا بین اعراب شایعه؟ خودم خوزستانیم ولی با اعراب رابطه ندارم اصلا.

نه الان قدیما بیشتر بوده دوره پدربزرگامون 

الانم بعضی روستاها اگه زن بچه دار نشه یا پسر نیاره هم ممکنه سرش هوو بیاد ولی بازم بندرت پیش میاد

🥰🥰😇😇😇
نه الان قدیما بیشتر بوده دوره پدربزرگامون  الانم بعضی روستاها اگه زن بچه دار نشه یا پسر نیاره ...

ولله اگه اینجور نبود تعجب می کردم. الان مردا تو تامین هزینه های یه زندگی موندن چه برسه به 2 تا زندگی. 

ولله اگه اینجور نبود تعجب می کردم. الان مردا تو تامین هزینه های یه زندگی موندن چه برسه به 2 تا زندگی ...

اتفاقا همینایی هم ک ندارن،میرن دنبال دومی!!!!

اینجاس ک میگن چی تو خودت دیدی ک فکر کردی...!

😅😂

2706