1920
1924
عنوان

بعضی وقتها......

461 بازدید | 93 پست

بعضی وقتا دل آدم یه جوری تنگ میشه 

بعضی وقتا غروب خورشید انگار یه جور دیگه است

دلت میخواد بری و باقی عمرت رو به حال خودش رها کنی تا هر جور خودش خواست بگذره

بعضی وقتا خسته میشی از بعضی چیزها 

بعضی وقتا...

امان از این بعضی وقا

بعضی روزا از اول صبح که ازخواب بلند میشی انگار دلت واسه چیزی یا کسی که نمی دونی تنگه بدتر از این دلتنگی لعنتی اینه که نمیدونی دلت چرا تنگه شاید یه خاطره می خواد خودش رو دوباره به یاددت بیاره یه خاطره سرگردون 

بعضی روزا...

امان از این بعضی روزا

بعضی خاطرات مثل آوار خراب میشن رو سر آدم

جوری که آدم احساس میکنه دیگه دوس نداره باقی عمری داشته باشه تا دوباره خاطره سازی کنه

بعضی خاطرات ...

امان از این بعضی خاطرات بعضی آدما اونقد خوبن که اگه یه روز بانامردی تورو تنها بگذارن باز نمیتونی دوستشون نداشته باشی وجای خالیشون شما رو اذیت میکنه

بعضی آدما...

امان از این بعضی آدما

بعضی دوستا وقتی بهشون اعتماد کردی وقتی هر کاری براشون کردی و همه جوره کمکشون کردی اون وقت که متوجه میش تمام این مدت اون یه نامرد بالفطره بوده 

دیگه مثل قبل رفاقت برات اون معنای قشنگ نداره واز نام رفاقت هم متنفرمیشی

بعضی دوستا...

امان از این بعضی دوستا

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!
بعضی وقتا دلتنگ رفیقی میشی که زیره خاکه 

😔😔😔😔

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

واااااای چقد با حال من جوره

😭😭😭

1922
بعضی وقتا دلتنگ رفیقی میشی که زیره خاکه 

🙂😔😔💔🖤🖤

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                                    استیو جابز 💕                      عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭 
1911
بعضی دلتنگ کسی میشی که دلتنگته ولی مجبورید از هم دور بمونید مجبورید تحمل کنید دوری همدیگه رو

کاش اجباری وجود نداشت...یا کاش برای خودمون اجبار درست نمیکردیم....کاش همیشه ب این فکر کنیم ک فردا دیره شاید فردایی نباشه....کاش بی چشم داشت،بی غرور بی ترس از دست دادن محبت هامون را بهمدیگه فریاد بزنیم کاش نذاریم دیر بشه

میشته متنتو بردارم؟ 

بله گلم مال خودم ک نیست❤

بعضی وقتا دلت مشکنه بخاطر حرف بقیه..........................خدایا دیگه نمیتونم دیگه نمیتونم......... ...

امان از دلی که شکست......

فدات شم عزیزم

خدا نکنه گلم😘😘😘

1826

گاهی اوقات لتنگ کسی میشی کع میدونی اونم دلتنگته ولی امان از این فاصله ها ک نمیذاره دلتنگ هم نشیم😔

خدایا حرف تو دلم زیاده ولی خلاصه اش میکنم تو سه کلمه اخه چرا من؟😔😔 باید از سمت خدا معجزه ای نازل شود تا دلم باز دلم باز دلم دل شود😔😔
من دلتنگم اون دلتنگ تر ولی مجبوریم دور بمونیم مجبوریم باهم ارتباط نداشته باشیم به نفع دوتامونه

اخه چطور ب نفع دوتاتونه؟. شایدم ب نفع دوتامون باشه مال ما هم اما میتونیم درستش کنیم چ یه سال چ ده سال

کاش اجباری وجود نداشت...یا کاش برای خودمون اجبار درست نمیکردیم....کاش همیشه ب این فکر کنیم ک فردا دی ...

کاش اجبار وجود نداشت کاش

ما باهم ساختیم دنیا باهامون نساخت دنیا سازش باهامون کوک نبود 

خانواده ها باهامون کوک نبود درسته شاید فردایی نباشه اما اونا فردا رو ازمون‌گرفتن به اجبار

1918