2726
معمولا سفید قارچه سبز باکتری  الان زرد نمی دونم کرم دالاواگ سی بگیر هم برای قارچه هم باکتری

من هیچی ترشح ندارم. فقط موقع نزدیکی درد دارم خیلی. کلا پشیمون میشم

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبره مگه چیکار کردی ۲۰۰ شد

داروهام شد ۱۴۰ هزار ویزیتشم ۶۸ تومن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
والا برای من همیشه زیر ۱۰۰.. ۶۰ ویزیت با معاینه نزدیک ۲۰ هم پماد و قرص

۱۴۰ دارو هام شد ویزیتشم ۶۸ تومن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من هیچی ترشح ندارم. فقط موقع نزدیکی درد دارم خیلی. کلا پشیمون میشم

عزیزم پزسک باید تشخیص بده بعضی عفونت ها بی علامته حتما زودتر برو دکتر ببینه چه نوعیه عفونتت و گرنه خطرناکه و ممکنه لوله های رحمی و رحمو تخمدان و حتی لگنتو درگیرکنه و باعث نازایی میشه

چه دارویی؟ مشکلت چی بود که

عفونت

تازه گفت عفونتت خیلی کمه وطبیعیه 

عزیزم پزسک باید تشخیص بده بعضی عفونت ها بی علامته حتما زودتر برو دکتر ببینه چه نوعیه عفونتت و گرنه خ ...

خخخخ نازایی که خوبه بشه

قبل عید پاپ اسمیر نوشته بود نرفتم از ترس کرونا. ولی دیگه فردا میرم طاقتم تموم شده‌ . لامصب فقط موقع نزدیکی مشخص میکنه . 

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

عزیزم سریعتر برو دکتر ، عفونت گاهن میتونه عوارض جبران ناپذیری مث نازایی به دنبال داشته باشه اگه درست و ب موقع درمان نشه

حتی اگه فرضن عوام کمکت کنن تا نوع عفونتتو تشخیص بدی بازم خود درمانیش ریسکه

خخخخ نازایی که خوبه بشه قبل عید پاپ اسمیر نوشته بود نرفتم از ترس کرونا. ولی دیگه فردا میرم طاقتم تم ...

اره عزیزم برو سر خود هم انتی بیوتیک مصرف نکن من فردا امتحان دارم همین الان دارم دارم عوارض انتی بیوتیک هارو میخونم ازینجا میگم سرخود نخور😅

2706