2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چندروز پیش دکتر بودم گفت اگه ترشح سبز ،زرد یا بوداشته باش یا سوزش و خارش نشونه ی عفونته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چرا شرایط نداری هزینش زیر ۱۰۰ میشه کلا

بخدا من رفتم شد دویست تومن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
منم قارچ دارم فکرکنم دیروز دود عنبر نسا دادم واقعا بوش کمترشده دوباره باید دود بدم بااین کرونا آدم د ...

از کجا تشخیص میدین قارچ دارین یا چی

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
بخدا من رفتم شد دویست تومن

والا برای من همیشه زیر ۱۰۰..

۶۰ ویزیت با معاینه نزدیک ۲۰ هم پماد و قرص

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
من هم تو اب و جوش شیرین نشستم دو روز هم عنبرنسا دود دادم فقط حس میکنم کمتر شده ولی کلا خوب نشدم😢

پماد دالاواکسی پیشنهاد خوبیه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706