1920
1924

برو داروخونه و علایمت رو بگو ازش دارو بگیر حتما تاکید کن ببین میتونه تشخیص بده که از چه نوعیه بعد قرص بگیذ

اگر در زمینه ی مشکلات باهمسرتون دنبال راه حلید میتونم کمکتون کنم 
من هیچی ترشح ندارم. فقط موقع نزدیکی درد دارم خیلی. کلا پشیمون میشم

عزیزم پزسک باید تشخیص بده بعضی عفونت ها بی علامته حتما زودتر برو دکتر ببینه چه نوعیه عفونتت و گرنه خطرناکه و ممکنه لوله های رحمی و رحمو تخمدان و حتی لگنتو درگیرکنه و باعث نازایی میشه

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922
عزیزم پزسک باید تشخیص بده بعضی عفونت ها بی علامته حتما زودتر برو دکتر ببینه چه نوعیه عفونتت و گرنه خ ...

خخخخ نازایی که خوبه بشه

قبل عید پاپ اسمیر نوشته بود نرفتم از ترس کرونا. ولی دیگه فردا میرم طاقتم تموم شده‌ . لامصب فقط موقع نزدیکی مشخص میکنه . 

امروز ۹۹/۹/۹ بهترین روز زندگی من که به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
من میترسم امیدوارم زودی مشکلت حل بشه

چرا؟ مثل من شدی توام. منم میترسم والا. موقع نزدیکی درد شدید دارم

عزیزم سریعتر برو دکتر ، عفونت گاهن میتونه عوارض جبران ناپذیری مث نازایی به دنبال داشته باشه اگه درست و ب موقع درمان نشه

حتی اگه فرضن عوام کمکت کنن تا نوع عفونتتو تشخیص بدی بازم خود درمانیش ریسکه

خخخخ نازایی که خوبه بشه قبل عید پاپ اسمیر نوشته بود نرفتم از ترس کرونا. ولی دیگه فردا میرم طاقتم تم ...

اره عزیزم برو سر خود هم انتی بیوتیک مصرف نکن من فردا امتحان دارم همین الان دارم دارم عوارض انتی بیوتیک هارو میخونم ازینجا میگم سرخود نخور😅

1911
من میترسم امیدوارم زودی مشکلت حل بشه

آی یو دی نداری؟ 

من گزاشتم . احساس میکنم از همینه. از وقتی گزاشتم همینه مشکلم

1826
اره عزیزم برو سر خود هم انتی بیوتیک مصرف نکن من فردا امتحان دارم همین الان دارم دارم عوارض انتی بیوت ...

ممنون. نه سر خود که اصلا نمیخورم

اگه اطلاعات دارین میدونین از چیه؟ من ای یو دی گزاشتم . احساس میکنم از همینه. کلا خوب نشدم یه دوره قرص مصرف کردم‌ . فکر کن دکتر گفت زخم داشتم دیگه نرفتم پاپ اسمیر

ای یو دی باعث عفونت میشه ممکنه ازون باشه

اره . پس چیکار چیکارش کنم اخه. بمطمینترین روشبود. من دو تابچه دارم

نه ندارم نمیدونم چم شده هر روز لک و خون میبینم

حتما برو دکتر عزیزم. چیزی نیست که زود خوب میشه. تازه اقدامتم با نظر دکتر میری جلو زودتر نتیجه میگیری

ممنون. نه سر خود که اصلا نمیخورم اگه اطلاعات دارین میدونین از چیه؟ من ای یو دی گزاشتم . احساس میکنم ...

من خوندم که ممکنه باعث عفونت بشه طی همون مراحل گذاشتنش ممکنه که میکروب جایگذاری بشه در بدن و عفونت ایجاد بکنه حالا یا قارچ باشه یا باکتری یا ویروس یا تک یاخته حتما مراجعه کنید تا معاینه بشین

1918