2058
2075
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

من چندروز پیش دکتر بودم گفت اگه ترشح سبز ،زرد یا بوداشته باش یا سوزش و خارش نشونه ی عفونته

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭
2073
چرا شرایط نداری هزینش زیر ۱۰۰ میشه کلا

بخدا من رفتم شد دویست تومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭
2050
منم قارچ دارم فکرکنم دیروز دود عنبر نسا دادم واقعا بوش کمترشده دوباره باید دود بدم بااین کرونا آدم د ...

از کجا تشخیص میدین قارچ دارین یا چی

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
بخدا من رفتم شد دویست تومن

والا برای من همیشه زیر ۱۰۰..

۶۰ ویزیت با معاینه نزدیک ۲۰ هم پماد و قرص

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
من هم تو اب و جوش شیرین نشستم دو روز هم عنبرنسا دود دادم فقط حس میکنم کمتر شده ولی کلا خوب نشدم😢

پماد دالاواکسی پیشنهاد خوبیه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2082
معمولا سفید قارچه سبز باکتری  الان زرد نمی دونم کرم دالاواگ سی بگیر هم برای قارچه هم باکتری

من هیچی ترشح ندارم. فقط موقع نزدیکی درد دارم خیلی. کلا پشیمون میشم

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
چه خبره مگه چیکار کردی ۲۰۰ شد

داروهام شد ۱۴۰ هزار ویزیتشم ۶۸ تومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا برای من همیشه زیر ۱۰۰.. ۶۰ ویزیت با معاینه نزدیک ۲۰ هم پماد و قرص

۱۴۰ دارو هام شد ویزیتشم ۶۸ تومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718