2737
2734
عنوان

شوهرتون بعد دعوا از دلتون چطوری در میارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8034 بازدید | 165 پست
منم از آدمای ضعیف خوشم نمیاد از آدم سنگ دلم خوشم نمیاد تعادل خوبه الان به خاطر همین ضعیف بودن دوس پس ...

التماس کردن از سر عشق یا ضعف؟تشخیصش سخته

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من مثل شوهر شماست ، همیشه مقصر دعواست و هیچوقتم پشیمون نمیشه تازه با قهرو از خونه رفتن و فحش و دادو بیداد حرصم میده و اشکمو درمیاره

کلا از چشمم افتاده موقع اشتی رفتارش خوبه ولی دیگ بدم میاد ازش طلاق شده ارزوم

مرهم اگر نمی شوی... زخم نزن دل مرا 

گل میخره وبوس میکنه چندش😒

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

یعنی شوهرم فحش خونوادمو بده خونش پای خودشه توروخدا قبل ازدواج به جز پول و قیافه یه کمم به شعور و شخصیت خواستگاراتون دقت کنید😔

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱
2738
هرچی که‌هستم میخام‌یه برنده باشم و شکست ناپذیر نیلی زندگی‌منو تغییر داد و این منی که میبینی خییییل ...

تو باید یکی مث ‌وهر من نصیبت میشد که چنان تحقیر کنه که از آب و تاب بیفتی.... یه مرد خوب گیرت اومده قدرنشناسی

ماتو دعوا چه من مقصرباشم چه اون اون همیشه میاد نازکشی وازدلم در میاره حتی نمیزاره به یه روز بکشه قهرم میگه من طاقت نمیارم اینطوری😁 خداروشکر تواین مورد شانس اوردم😂😍

یعنی شوهرم فحش خونوادمو بده خونش پای خودشه توروخدا قبل ازدواج به جز پول و قیافه یه کمم به شعور و شخص ...

واقعا همینطوره ادم باید خیلی دقت کنه

شوهر من و خانوادش ک هیچوقت ازشون نمیگذرم تا یک سال فیلم بازی میکردن شوهرم ادای ادمای مذهبی درمیاورد تازه بعد یک سالو نیم بعد از عروسی فهمیدم اونی نبوده ک نشون میداد و من میخواستم همش دروغ و فیلم بود 😢

مرهم اگر نمی شوی... زخم نزن دل مرا 
تو باید یکی مث ‌وهر من نصیبت میشد که چنان تحقیر کنه که از آب و تاب بیفتی.... یه مرد خوب گیرت اومده ق ...

پرتش میکردم از خونه بیرون نیازی بهش ندارم

اراده کنم ۶۰۰ تا پسر برام ریخته

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706