2726

شوهر من با وجودی که مقصر ابدا نمیاد پا پیش بزاره و تا وقتی من ساکتم اونم ساکته... گریه کنم نکنم اصلا مهم نیس براش... الان 3 روز قهرم و خودش مقصر انقد فحش خونوادم داد ولی کلا سکوت محض و طلبکارم هس.... میخوام مهریم بزارم اجرا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب من اگه بگم چطور در میاره شاید تو ناراحت بشی

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2728

فقط باپول ازدل من درمیاد😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
فقط باپول ازدل من درمیاد😁

😂😂😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

میاد. منت کشی
من هم کلی جیغ جیغ میکنم و. میزنمش بعد. کشتی میگیریم آخر یهو. نمیفهمم کی رفتم تو بغلش
دخترم میگه دو دقیقه دعوا. میکنین بعد دو دقیقه قربون. صدقه هم میرید میگین عشقم

مقصر خودشه ولی عین برج زهرمار میره بهم.. منم اصلا محلش نمی ذارم اصلا نمی بینمش

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
2706