1920
1924

شوهر من با وجودی که مقصر ابدا نمیاد پا پیش بزاره و تا وقتی من ساکتم اونم ساکته... گریه کنم نکنم اصلا مهم نیس براش... الان 3 روز قهرم و خودش مقصر انقد فحش خونوادم داد ولی کلا سکوت محض و طلبکارم هس.... میخوام مهریم بزارم اجرا

خب من اگه بگم چطور در میاره شاید تو ناراحت بشی

خداوندا پناه پسرم باش               جهان تاریکی محض است ؛ میترسم کنارش باش ، تویی یکتا ، تو بی همتا ؛ تو در سختی پناهش باش ❤

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

فقط باپول ازدل من درمیاد😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
1922
1911
فقط باپول ازدل من درمیاد😁

😂😂😂😂

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 

میاد. منت کشی
من هم کلی جیغ جیغ میکنم و. میزنمش بعد. کشتی میگیریم آخر یهو. نمیفهمم کی رفتم تو بغلش
دخترم میگه دو دقیقه دعوا. میکنین بعد دو دقیقه قربون. صدقه هم میرید میگین عشقم

مقصر خودشه ولی عین برج زهرمار میره بهم.. منم اصلا محلش نمی ذارم اصلا نمی بینمش

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
1904

شوهر من چون همیشه فکر میکنه حق با اونه لزومی نمی بینه از دلم در بیاره

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹

وقتی میخابم بغلم میکنه یا نشسته باشم هی میزنه بهم صدام میزنه منم لال میشم وقتی قهر باشم واسه همین اذیت میشه

🧿واسه' من ' فقط یکی [خاصه] اونم علمدار کربلا🌷اقا عباسه🌷خدایا میدونم با وجود ♥️آقا ابوالفضل ♥️تو زندگیم خیییلی معجزه ها تو زندگیم درحال رخ دادنه🙏🧿همینجور که تا الان شاهد صدها معجزه از طرفشون بودم🤗🙏🌹🧿 ممنونم خدایا🌹🧿اگر امضامو خوندی برا منو شوهرم ی صلوات بفرس ریپ بزن منم برات بفرستم 😍🙏
1918