1920
1924
من از بازارچه امامزاده صالح گرفتم  شماره اون اقا را پیدا کنم برات می فرستم

عزیزم منم شمارشومیخوام

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 خدای مهربونم دلم شکسته از جنینی که ٧هفته تودلم مهمون کردی و ازم گرفتیش دوباره منتظرنگاهتم ولی این بار برام حفظش کن😭

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

چرامتفاوتن؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 خدای مهربونم دلم شکسته از جنینی که ٧هفته تودلم مهمون کردی و ازم گرفتیش دوباره منتظرنگاهتم ولی این بار برام حفظش کن😭
آدرس ن ولی خواستین میدم عموم براتون تهیه کنه

عزیزم منم میخوام قیمتش حدودا چنده؟ بعد جفتن یاتک؟

1911
عزیزم منم میخوام قیمتش حدودا چنده؟ بعد جفتن یاتک؟

عموی من ۲۰۰ خرید جفته دیگه. احتمالا همین ۲۰۰ اینا باشه خیلی باشه ۳۰۰

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
عزیزم من برات شماره اش را پیدا می کنم و می فرستم . تو گردنی هستش  به بازوت هم می تونی ببندی&n ...

ممنون میشم قشنگم من درخواست دوستی بهتون میدم 

گروه*زرد* وزن فعلی* ۷۴ *وزن هدف* ۵۶ * من میتونم بعدشم من چاق نیستم ها تپلم 😅😅
1826
چون بعصی ها سیاه هستند می گن مال کبری هندی هستش و...

منم میخواما

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ممنون میشم شما خودتون چرا تهیه نکردید

من تا حالا اون فکرش نرفتم مهره مار بخرم🙂😊 میخوایین حتما؟

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
تهران باشی  برات تهیه می کنم با پیک براتون می فرستم

من تهرانم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
1918