2726
عنوان

عمل کردم

642 بازدید | 27 پست

سه شنبه بینیمو عمل کردم دیروز  مشارو کشید و پانسمان زیرشو برداشت گف خیلی ورم داره و فعلا فرمش مشخص نیس ولی خودم از پایین نگاش میکنم حس میکنم پره هاش شبیه هم نیس و کجه 

بنظرتون بخاطر ورمه؟ درست میشه؟ خیلی نگرانم حتی پشیمون شدم 😭

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم عادیه بزار ورم بخوابه بعد مشخص میشه  چند شد هزینه عمل

کلا با ازمایشات و عکس و اینا شد ۱۱ میلیون

منم نزدیک یه ماهه عمل کردم خیلی خیلی ورم داره ورمش داشت خوب میشد سرما خوردم بینیم کیپ شده دوباره ورمش زیاد شد مواظب باش سرما نخوری فقط😵😵😵😵

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
ورمش بخوابه درس میشه.منم همی مشکلو داشتم تازه نکش هم بالا بود با۱۸ سال سن تو مطب جلو ملت عر میزدم من ...

یعنی نگران نباشم درست میشه؟ من سرشم بالا نیس یعنی خودم نخواستم زیاد سربالا باشه ولی الان نگاش میکنم ب غلط کردن افتادم

کلا با ازمایشات و عکس و اینا شد ۱۱ میلیون

عزیزم عکس میفرستی؟ فانتزی عمل کردی؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
منم نزدیک یه ماهه عمل کردم خیلی خیلی ورم داره ورمش داشت خوب میشد سرما خوردم بینیم کیپ شده دوباره ورم ...

من الانم سرما خوردم خیلی اذیتم 🙁 وقتی پانسمانو باز کرد بینیتو دیدی چ شکلی بود؟ خوشت اومد ازش یا برا تو هم کج بود؟

عزیزم عکس میفرستی؟ فانتزی عمل کردی؟ 

هنوز گچ روشه چیزیش مشخص نیس ک عکس بگیرم 

ن فانتزی نیس من گفتم نیمه فانتزی ولی الان نگاش میکنم انگار طبیعیه...

2706